Головна / Статті / Прокат авто у Миколаєві, 2019-08-14

Прокат авто у Миколаєві

Компанія з прокату авто Race пропонує свої послуги не тільки у найбільших містах України. Так, у Миколаєві теж доступний наш прокат. Тож, приїхавши до міста та залишивши автобус / поїзд, ви не будете страждати від спеки / замерзати (у залежності від пори року).

Орендуй авто у Race, 5 послуг, котрі надає Race:

  1. Додаткова послуга – прокат авто з водієм, якщо ви втомилися після переїзду з іншого міста / після роботи, або просто не хочете себе навантажувати ще й необхідністю бути сконцентрованим на дорозі – зможете відпочити, доки вас довезуть до міста призначення.
  2. Безлімітний кілометраж – також додаткова послуга, що дозволяє вам їздити хоч 24/7 та не переплачувати за додаткові кілометри, котрі не входять у вартість прокату.
  3. Прокат авто без застави – замовляєте додаткове страхове покриття та, якщо ви потрапите у ДТП, у вас буде нульова франшиза, тобто, усе оплатить страхова компанія.
  4. Будь-яке авто з нашого класу- ви ще не бачили наш автопарк? Він просто зобов’язаний справити на вас незабутнє враження (у хорошому сенс цього слова)!
  5. Робота 24/7/365 – у будь-яку пору року та час ми готові забезпечити вас автомобілем, щоб ви могли здійснювати свої поїздки тоді, коли вам це необхідно.

Корисна порада: оплати усю суму замовлення онлайн та отримуй знижку у 10% на оренду авто.

24/7/365

Авто напрокат може знадобитися не тільки туристам, алей місцевим жителям.

5 причин чому вам необхідна оренда авто:

  1. Для бізнес-поїздок – зібрались у відрядження у Миколаїв? Машина зробить вас більш мобільним та ви встигнете зробити набагато більше справ.
  2. Для поїздки до родичів – якщо вони живуть за межами міста, ви можете провідати їх.
  3. Для тест-драйву, щоб нарешті визначитися, що саме цю модель авто ви хочете придбати.
  4. Для заміни автомобілю – якщо з тої чи іншої причини ви не можете сісти за кермо свого авто, ми завжди готові прийти на допомогу у скрутний час.
  5. Та просто, щоб зекономити і замість того, щоб придбати автомобіль – орендувати його.
тестуй авто з компанією Рейс

Корисна порада: орендувавши авто у Миколаєві, ви не будете прив’язані до одного місту видачі, а зможете подорожувати по всій території України за виключенням Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE