Головна / Статті / Музей-ресторан на честь газової лампи, 2020-04-30

Музей-ресторан на честь газової лампи

Музей-ресторан – перший у своєму роді, був відкритий у Львові у 2008 році. Логічно припустити, що його присвячено такому виробу, як газова лампа. Її створили Ян Зег та Ігнацій Лукашевич у 1853 році. Як раз на 155-ту річницю з дня винаходу й був відкритий музей-ресторан.

Експозиція

Серед експонатів, а їх більш ніж 500 екземплярів, ви знайдете різноманітні газові лампи та короткі відомості про них, велику кількість фотографій цього винаходу. Цей ресторан може навіть похвалитися точною копією першої газової лампи.

Формат будівлі

Це триповерхова будівля з доволі цікавим інтер’єром. Прямо біля входу вас зустрічає скульптура Яна Зега (його напарника можна «знайти» на третьому поверсі»).

Піднімаємося на другий поверх – обережно на сходах, тут є світлофор, що регулює «потік» відвідувачів – іти можна лише в одну сторону. Якщо вам потрібно пройти, але горить червоне світло, просто перемкніть його на зелене за допомогою кнопки на світлофорі.

На другому поверсі розташована скляна тераса – з неї відкривається непоганий вид на Львівську ратушу.

Меню

Меню також порадує вас своєю унікальністю, різні неповторні назви страв, багато з них можуть змусити вас посміхнутися, але, щоб ознайомитися з усім переліком страв, необхідно самостійно відвідати цей ресторан.

Напої подають виключно у лабораторних колбах – вельми оригінальний підхід до обслуговування.

Девіз «Гасової лямпи» - «Іди на світло». Так що заходьте до них – перекусити під світлом газових ламп за адресою: вулиця Вірменська, 20, місто Львів.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE