Головна / Статті / Власне авто vs орендоване, 2019-03-07

Власне авто vs орендоване

Жителі України вже давно звикли, що стан доріг не збирається змінюватися на краще. Однак, іноземці, які звикли до того, що дороги у них в кращому стані, бувають «злегка» шоковані дорогами України. Тому, ми вирішили попередити заздалегідь тих, хто збирається подорожувати по Україні - не чекайте, що асфальт буде рівний, без вибоїн, свіжо-відремонтованим. Він буде таким лише у виняткових випадках!

Стан доріг

Найбільше питання, яке виникає у людей з приводу водіння в Україні, - це стан доріг. Ну, останнім часом він був трохи покращений у багатьох областях, але все ж багато частин доріг залишаються в поганому стані. Сподіваємося, вам це не завадить дослідити Україну, просто перевірте заздалегідь стан ваших шин. Або ж, якщо ви боїтеся «зіпсувати» своє авто українськими дорогами, є інший варіант - орендувати авто.

Власна машина або взята напрокат?

Звільніть себе від нестерпного очікування і бюрократії на кордоні, орендувавши машину в Україні. В аеропортах є кілька міжнародних компаній з прокату автомобілів, але краще використовувати місцеві компанії прокату, так як їхні послуги коштують в рази дешевше, а сервіс набагато краще!

Дослідження

Так, дослідження сайту ProProkat показало, що місцеві компанії з прокату авто, такі як Race, Lion Avtoprokat, Car-sharing.dp.ua, Autodin, Автоаренда є найбільш бюджетними компаніями. Радимо вам ознайомитися з вищевказаним дослідженням.

Бажаємо вам приємної поїздки та незабутніх вражень!

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE