Головна / Статті / Замок Сент-Міклош: від середньовіччя до сьогодні, 2020-05-29

Замок Сент-Міклош: від середньовіччя до сьогодні

У невеликому містечку Чинадієво (Закарпаття) розташований замок Сент-Міклош, або у перекладі «Святий Миколай». Цю двоповерхову будівлю побудували у 14-му століття за наказом Барона Імре Перені в якості феодального укріплення. Перші згадки про замок датуються 1450 роком.

Структура замку

Головна північна брама, зазвичай, закрита. Проте, є ще інший вхід, більш відомий – з південної сторони – саме з через нього ви можете потрапити до замку на екскурсію.

Замок умовно можна розділити на два поверхи. На першому ви знайдете експозицію кельтської та скіфської культури. Другий поверх у точності повторює планування першого – велика зала, коридор та шість кімнат – ось, що ви знайдете тут. Єдина відмінність полягає у тому, що другий поверх ще не відреставрований, і ви його можете побачити у первинному вигляді.

Звісно ж, як і кожен порядний середньовічний замок, Сент-Міклош має подвійні стіни, за котрими є потайні ходи.

Станом на сьогодні?

На сьогоднішній день замок Сент-Міклош – це державна власність та знаменитий пам’ятник середньовічної архітектури, щоб був відреставрований художником Йосифом Бартошем.

У замку розташований туристичний інформаційний центр, де зібрана вся корисна інформація для туристів для подорожі Закарпаттям.

Графік роботи та проведення екскурсій замком – кожного дня, без вихідних.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE