Бронювання автомобілів за кордоном

На сьогоднішній день Rent A Car Enterprise завдяки розгалуженій системі офісів і партнерів пропонує вам скористатися послугами прокату автомобілів по всьому світу. До ваших послуга прокат і оренда автомобілів в Східній і Західній Європі, в США, прокат автомобілів в Канаді, Аргентині, Австралії, Кіпрі, прокат автомобілів в країнах сходу - ОАЕ, Туніс, Тайланд, інші держави.

Ми раді бачити вас в прокаті автомобілів на 5 континентах з 6 Земної кулі. На жаль ми не пропонуємо прокат авто в Антарктиді - 6-му континенті Землі. Наші співробітники готові зустріти вас в більш ніж 500 міст по всьому світу.

Якщо ви хочете скористатися орендою автомобіля закордоном, звертайтеся до нас. Заповніть форму - з вами зв'яжеться наш відповідальний співробітник для допомоги у вирішенні всіх ваших питань.

Ви можете переглянути інформацію про оренду автомобілів в Чехії и в Болгарії.

Аквапарк в Кирилівці
Ви хочете водних розваг? Або просто зібралися на моря, зверніть увагу на аквапарк «Острів Скоровіщ» в Кирилівці....
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE