Прокат автомобілів в Києві, Харкові, Одесі та по всій Україні

Ми — перша міжнародна українська автопрокатна компанія, яка почала свою дiяльнiсть 3 квітня 2006 року в Дніпропетровську. Сьогодні офіси нашої компанії знаходяться в багатьох містах України, Росії, Грузії та інших держав.

За більш ніж 10 років роботи, нашими послугами скористалося велика кількість людей. Сьогодні ми маємо значний штат співробітників, великий автопарк, а так само франчайзі, які представляють нашу торгову марку в інших країнах і працюють під нашою вивіскою.

Один з наших офісів знаходиться в столиці України – Києві. Незважаючи на те, що тут не центральний офіс компанії, все одно через Київ проводиться величезна кількість роботи і обслуговування наших клієнтів. Київ — не тільки велике місто і столиця, це ще й центр, в якому знаходяться офіси більшості наших партнерів.

Автомобілі, які ми надаємо в прокат

У нашому автопарку кожен знайде свій автомобіль, саме такий, який йому необхідний. У нас є практично будь-який клас автомобіля і в будь-якій комплектації. Наш автопарк представлений:

Вибір трансмісій також чималий: це машини з автоматичною, механічної коробками, також є автомобілі з роботизованою коробкою різного покоління. На наших автомобілях ви не просто можете випробувати різні коробки, ви можете бачити всю еволюцію і типи коробок передач, а так же випробувати і відчути, ніж роботизована коробка відрізняється від автоматичної, точно так же що дає подвійне зчеплення на роботизованою коробці. Якщо коробка не важлива, але ви б хотіли бачити економічна витрата палива або якийсь певний тип двигуна, вибирайте між такими двигунами:

Дуже важко вибрати собі автомобіль з першого разу. Як ми вибираємо автомобіль, якщо ми хочемо купити собі машину? Ми звертаємося до знайомих і приятелів, запитуємо їх ради, дивимося хто і на чому пересувається. З прокатом машини все набагато простіше. Візьміть кожен автомобіль на 1-2 дня, випробуйте його і ви зробите правильний вибір. Додатково для вас ми готові розкрити секрети технічного обслуговування і показати, який автомобіль обійдеться вам дорожче, а який дешевше.

Як оформити автомобіль в оренду без водія?

Вам будуть потрібні:

 1. Паспорт.
 2. Посвідчення водія.

Вимоги до водія мінімальні: вік від 21 років і стаж водіння від 2-х років.

Контактна інформація

Для зв'язку з нами використовуйте:

Бронювання і оформлення договору оренди

Отримати автомобіль можна протягом 10-15 хвилин. Бронювання автомобіля може бути передчасною, за вашим бажанням вона може бути оплатній і безоплатній. Оформити бронювання можна прямо на сайті.

Не розумієте як зробити замовлення? Задайте питання в чат або просто передзвоніть нам! Якщо не бажаєте зайвого клопоту – просто пишіть, телефонуйте, ми все зробимо за вас!

Оплата послуги оренди авто

Оплатити прокат можна в офісі, прямо на сайті, будь-яким способом (картою, готівковю, безготівково). У нас стільки засобів оплати, що вам і не снилося!

Всі ціни на сайті актуальні і розбиті за періодами. Для вашої зручності, ви можете скористатися вибором валюти і прорахувати замовлення в зрозумілою вам валюті.

Чому послугою прокат авто краще скористатися в RACE?

12 причин чому нас вибирають як надійну автопрокатную компанію:

 1. Ми володіємо власним автопарком.
 2. Наші ціни від першої особи, без якихось накруток і прихованих комісій.
 3. Всі автомобілі застраховані.
 4. 80% автопарку нові машини, цього року.
 5. Відмінна сезонна гума на автомобілях.
 6. Немає ніякої реклами на машинах.
 7. Кращі ціни.
 8. Великий вибір автомобілів.
 9. Ми — надійний і стабільний партнер.
 10. Зручне розташування офісів.
 11. Можливість оплати послуг в будь-якій точці світу і будь-яким способом.
 12. Цілодобова підтримка наших клієнтів.

Наші провідні офіси розташовані в таких великих містах як:

Якщо ви хочете відкрити власний бізнес, один із шляхів – йти за принципом франшизи, купити права на нашу торгову марку і здійснювати діяльність в вашому регіоні.

Співпраця так само можливо для готелів, турфірм, готелів, кемпінгів, авіакомпаній і авіакас, всім хто хоче і може продавати супутні послуги.

Якщо ви не хочете займатися бізнесом, а хочете просто отримувати дивіденди, вас так само із задоволенням приймуть в нашому відділі інвесторів, ви можете бути серед них і розвивати бізнес з нами, отримуючи додатковий дохід.

Які б цілі у вас не були, якщо ви прийшли до нас на сайт – залишайтеся нашим клієнтом і будьте з нами! Ваш RACE.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE