RACE
Зв'язатися з нами
menu

ЛІЗИНГ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

work in race

ТМ Rent A Car Enterprise - пропонує Вам довгострокову оренду / лізинг легкових автомобілів.

Лізинг - це англ. слово означає оренду, в наш оборот воно увійшло приблизно в найближчі 10 років. На жаль більшість людей не розуміє значення цього слова правильно і визначає лізинг як поступовий викуп автомобіля, ототожнюючи його з кредитом.

Що таке лізинг? Який він буває?

Лізинг - це перш за все оренда і ніщо інше, лише з тією різницею що в лізинг в нашій державі стали додавати по західним прикладом пакети послуг, таким чином ми перетворили лізинг з простого перекладу англійського слова оренда в щось окреме. Все це можна зрозуміти розподіливши лізинг за видами. Лізинг буває 2-х основних видів:

 1. фінансовий - має на увазі арену автомобіля коли амортизується як правило до 90% його вартості при цьому по закінченню терміну оренди (лізингу) предмет лізингу (автомобіль) переходить у власність лізингоодержувача (орендаря) за залишковою вартістю.
 2. оперативний - має на увазі арену автомобіля коли амортизується як правило до 60% його вартості при цьому по закінченню терміну оренди (лізингу) предмет лізингу (автомобіль) залишається у власності лізингодавця (орендодавця).

Чим же лізинг відрізняється від оренди - нічим, крім пакета опцій який до нього додали, а саме:

 1. включені всі платежі:
  1. сама оренда
  2. процентна ставка
  3. вартість усіх ТО на період оренди
  4. гума по сезону
  5. страховки КАСКО і ОСАГО
  6. податки та збори
  7. підмінний автомобіль на випадок ДТП або поломки
 2. в фінансовий лізинг - перехід права власності за залишковою вартістю.
  На сьогоднішній день прокат автомобілів включає все те ж саме, крім переходу права власності:
  1. сама оренда
  2. вартість усіх ТО на період оренди
  3. гума по сезону
  4. страховки КАСКО і ОСАГО
  5. податки та збори
  6. підмінний автомобіль на випадок ДТП або поломки

Не варто думати що лізинг це щастя, і ось він прийшов безкоштовний сир. Лізинг завжди дорожче кредиту, тому що крім самого автомобіля і відсотків на відміну від кредиту лізинг включає страховки, технічне обслуговування, податки збори, природно їх платить споживач, а не лізингодавець. Тому при прорахунку виходить в принципі одне й те саме за виключення того що при кредиті Ви страхуєте автомобілі, робите технічне обслуговування, купуєте гуму самостійно, а в лізинг - це включено (як правило).

На практиці доводилося зустрічатися з лізингом, який не включав нічого, крім оренди і можливого переходу прав власності, тобто в порушення практики все те що написано вище виключили таким чином знизивши вартість щомісячного платежу.

Ще одним каменем лізингу є, то що початковий внесок як правило складає від 20% вартості автомобіля, а наступні 80% з урахуванням + всі платежі розраховується на термін лізингу. При цьому якщо ви хочете відмовитися від лізингу не важливо на якій стадії, через місяць або рік - ваш початковий внесок пропадає.

У фінансовий лізинг можна отримати автомобіль тільки юридичним особам, які працюють на ринку не менше 3-х років, мають позитивну динаміку і оборот по рахунках не менше 50 мільйонів гривень на рік.


В оперативний лізинг як і в прокат можна отримати автомобіль будь-якій фізичній або юридичній особі.

Ми пропонуємо скористатися нашою пропозицією, отримавши автомобілі в оперативний лізинг / на прокат, скориставшись усіма принадами даної послуги, а саме:

 1. оплачується тільки один щомісячний платіж, в якому вже включено:
  1. автомобіль
  2. страховка КАСКО і ОСАГО
  3. вартість усіх ТО на період оренди
  4. гума по сезону
  5. податки та збори
  6. підмінний автомобіль на випадок ДТП або поломки
 2. всі платежі лягають на витрати підприємства, і бухгалтерії немає необхідності робити додаткові відрахування на амортизацію ...... .
 3. немає необхідності в контролі персоналу за видатками на автомобіль - все включено в єдиному платежі
 4. немає необхідності в створенні технопарків, наймі техніків, механіків

З надією на взаємне співробітництво,
керуючий ТМ Rent A Car Enterprise Україна

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна