Головна / Новини / Цілюще Лемурійське рожево озеро, 2019-12-27

Цілюще Лемурійське рожево озеро

Український аналог Мертвого моря – Лемурійське рожево озеро, що знаходиться на Хесронщині, популярне, як серед українців, так і серед іноземних туристів. Ця стаття спеціально призначена для тих, хто у сумнівах чи варто відвідувати озеро, чи ні, а також для тих, хто просто хоче дізнатися більше про дива природи України.

Вплив рожевих вод

Озеро незвичайно рожевого кольору через особливі види водоростей, що ростуть у ньому. Ці водорості містять каротиноїди, вони мають цілющі властивості та позитивно впливають на організм. Тому сюди приїжджають не тільки для того, щоб насолодитися красою природи, а скоріш у надії поліпшити своє здоров’я, особливо при проблемах зі суглобами. Також, вважається, що рожеве озеро має гарний вплив на стан шкірних покривів.

Легенди

Історія не має інформації про виникнення Лемурійського озера, проте прийнято вважати, що це все, що залишилося від древнього Лемурійського моря.

Друга легенда говорить, що колись на місці озера була авіакатастрофа. Літак розбився, а після вибуху утворилася воронка. Поступово воно заповнювалося солями з озера Сиваш, що знаходиться поруч з озером.

Курорт та інфраструктура

Це справжній бальнеологічний, але дикий курорт, що означає, що інфраструктури майже не має та доведеться вдовольнитися дарами природи. Зупинитися можливо у селі Григорівка, що знаходиться неподалеку від озера.

Що ще знаходиться поруч

У двох кілометрах від села Григорівка знаходитсья заповідник Асканія-Нова – єдиний заповідник в Україні, чиїх степів ще не торкалася рука людини. Ви можете відвідати його та взяти участь у двогодинній екскурсії ботанічним садом та зоопарком Аксканії-Нови.

Театр Крик Михайла Мельника
Театр одного актору Крик, заснований Михайлом Мельником, та де він виступає у головній ролі, одне з найкращих місць для проведення часу в Дніпрі
Більше
Біосферний заповідник Асканія-Нова
Асканія-Нова – унікальний біосферний заповідник, єдиний в Україні, чиїх степів ще ніколи не торкалася рука людини
Більше

© 2020 - RACE