RACE
Зв'язатися з нами
menu

Новий Прадік в оренду у RACE — потіште себе комфортною поїздкою.

Лютий 2014 року

Наш автопарк поповнився новим автомобілем Toyota Land Cruiser Prado 150. Вже з лютого у вас є можливість замовити цей автомобіль в прокат в будь-якому регіоні.

Творці Toyota Land Cruiser Prado 150 досить добре постаралися з розробка автомобіля, вони збільшили його габарити, підвищивши на 11% жорсткість кузова на кручення. Отже, автомобіль став безпечнішим, але це не означає, що він втратив свої позашляхові якості. Навпаки, він отримав кілька систем від свого старшого брата Land Cruiser 200. Зокрема, KDSS і Crawl Control. Остання автоматично управляє тягою і дозує гальмівне зусилля, дозволяючи автомобілю в особливо складних умовах рухатися з постійною швидкістю 1, 3 або 5 км/год. А щоб водієві було простіше орієнтуватися, Land Cruiser оснащений чотирма камер кругового огляду.

Підвіска Prado незалежна, на здвоєних паралельних А-подібних важелях спереду і залежна, з 4 поздовжніми і 1 поперечною тягою - ззаду. У топовій комплектації присутня адаптивна підвіска (AVS), яка змінює свої характеристики залежно від типу покриття (каміння, гравій, сніг, в'язкий бруд).

Серед додаткових перевагу можна відзначити те, що задні двері Land Cruiser Prado 150 відкривається не в сторону, а вгору. До того ж, заднє скло можна відкрити окремо.

Prado150

Prado150


Поспішайте замовити автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 150 в прокат вже сьогодні.

Якщо знайшли неточність в нашій новині або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна