RACE
Зв'язатися з нами
menu

Автомобілі з сучасними функціями

Січень 2015 року (Оновлено: Квітень 2023 року)

З огляду на те, що автопарк RACE містить тільки нові автомобілі, орендувавши транспорт, ви ще отримуєте безліч додаткових корисних функцій, яких часто не вистачало в машинах минулих десятиліть. Приємною новиною є те, що навіть у стандартних комплектаціях машинам є чим вас потішити, наприклад, підігрівом сидінь або електричними склопідйомниками. А якщо ви орендуєте авто в зимовий час, коли тривалість дня найменша, або часто їздите ввечері, ви точно полюбите сучасну функцію Follow Me Home або «Проведи мене додому», що є в наших автомобілях. Функція може проводити вас до під'їзду або закладу світлом фар, щоб вам не довелося пробиратися в темряві.

Як це працює?

Активація функції, як правило, проста і вмикається парою кліків, залежно від марки та моделі авто. Детальніше можете дізнатися у нашого менеджера під час отримання транспорту. Після того, як ви заглушили двигун, активували функцію і витягли ключ із замка запалювання, машина ще якийсь час буде світити ближнім світлом фар, проводжаючи і висвітлюючи вам дорогу в темряві. Це не тільки зручно в темний час доби, а й безпечно, оскільки можна озирнутися і помітити всі перешкоди, калюжі і ями під ногами. Машина загасить фари сама, залежно від моделі та марки авто час може варіюватися від 30 секунд до 5 хвилин освітлення дороги.

Якщо дорогу висвітлювати не потрібно або ви припаркувалися вдень, просто зачиніть автомобіль без застосування функції, і машина закриється як зазвичай, без тривалого освітлення.

Плюси та мінуси

Практично всі переваги функції ми перерахували: це освітлена дорога до будинку, безпечний прохід у темний час доби, можливість обійти ями і бруд, і плюс одна приємна плюшка в машині.

Незважаючи на очевидні плюси, є все ж і невеликі мінуси, наприклад, час освітлення не можна регулювати: іноді його може не вистачити, щоб дійти до під'їзду або будівлі, а іноді забагато і, заходячи в приміщення, закрадається думка "а раптом світло не вимкнеться". Ще одним не мінусом, але особливістю є те, що машину не завжди можна припаркувати так, щоб вона освітлювала потрібну дорогу.

Втім, придертися можна до всього, але завжди приємно, коли в машині є такі корисні функції.

сучасні функції в автомобілі

функції автомобіля

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна