RACE
Зв'язатися з нами
menu

Збільшення мита на ввіз авто

Квітень 2019 року

Вже з 14 квітня 2013 року, відповідно до нового Закону, в Україні зростуть мита на ввезення на автомобілі з об'ємом двигуна від 1 до 2,2 літра, тобто подорожчання не зачепить більш дорогий сегмент автомобілів. Що ж все зроблено в рамках підтримки національного виробника - купуй українське. Ми підтримуємо гасло "купуй українське", але є одне "АЛЕ", а українські автомобілі є взагалі??? Що це - корейські авто з прикрученими українцями колесами - це виробництво по-українськи. Уряд сподівається, що завдяки мит в Україні почне розвиватися виробництво автомобілів. Як здається треба не просто захистити, а й залучити шляхом пільг виробників зі ставкою податку аж до 0 на великий період. Вибачте, але АвтоЗАЗ за такий тривалий період пільг, а це понад 15 років так і не став повноцінним, так може варто приспати цього "інваліда" української економіки - навіщо потрібні неефективні виробництва, які ми повинні підтримувати з власної кишені. Тільки подумати, за 15 років завод так і не став на ноги і знову просить допомоги у вигляді пільг. Нагадаємо, що Україна є членом СОТ, а значить, введення таких мит позначиться на її іміджі, про що вже заявили іноземні держави. АвтоЗАЗ за 15 років роботи не тільки вбив "Таврію", яка і так була не машиною, а ще й встиг познущатися над Деу Ланос, який з кожним роком стає все гірше і гірше. Сервіс Зазу просто жахливий - гарантії 0, кого ми захищаємо. Якщо Фольксваген по гарантії змінює абсолютно все, що прогорів сигнал, зламався від корозії замок, ніхто тут не говорить так корозія це погодні умови, яка тут гарантія - замінять все. В Ланосі згорає двигун і тобі кажуть, ти ж скло затонував в машині, значить гарантії на двигун немає - ЦЬОГО ВИРОБНИКА ПІДТРИМУЄ ДЕРЖАВА ЗА РАХУНОК НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ????? Шевроле Авео з коробкою автомат, вироблене на Автозазі коштує від 144 000 грн., а Хюндай Акцент, зроблений корейцями, з коробкою автомат - 125 000 грн. ЗАЗ виправдовується, там же датчик світла і дощу, а навіщо він потрібен в бюджетному авто цей китайський датчик???? Якщо він є, так він коштує копійки - подивіться на китайські авто - там є все, воно не якісне як і в ЗАЗовских Шевроле, але воно є і машина з усім, навіть шкірою і діодними ліхтарями коштує в 2 рази дешевше ЗАЗовскої і так само ніякої гарантії - навіщо тоді потрібен ЗАЗ???
Чого варто очікувати - неодмінно відбудеться подорожчання автомобілів, причому бюджетних, а це значить що українцям із середнім достатком доведеться звертати увагу на б/в автомобілі і не мріяти про нову машину, людей з великим достатком подорожчання не торкнеться, вони просто купують дорогі авто, які під мита не потрапляють. Дуже прикро, що все це вдарить по кишені українця. Автопостачальники зможуть запастися, поставивши на склад певну кількість автомобілів, але цього надовго не вистачить. Залишається сподіватися, що може СОТ натисне на Україну і все повернеться на 2-4 місяці назад, а за цей період ми виживемо на залишках складів автодилерів.
Прокат авто в Україні так само чекає автоматичне підвищення цін - якщо компанії орієнтовані на закупівлю нових автомобілів, а так і роблять нормальні, правильні компанії, це все безсумнівно призведе до зростання в ціні послуги прокат авто за рахунок збільшення ціни авто, автоматичного збільшення ціни страховки. Ціни на оренду автомобілів будуть частково стримуватися за рахунок старого автопарку, але його природно на всіх бажаючих не вистачить і тут буде дуже прикро що авто одного класу але куплені з різницею в 2 місяці будуть відрізнятися в ціні на 6 - 12% відповідно зростання мит. В накладі не залишаться тільки компанії купують старі автомобілі, але вони дуже скривдять своїх клієнтів, так як старі автомобілі не приводили і не призведуть до надання якісної послуги. Б/в авто в прокаті - це шлях до постійних скарг клієнтів і ремонту машини.
Сподіваємося, що данна стаття надала вам корисну інформацію. Ми все одно залишаємося з Вами і будемо боротися в ім'я Вашої вигоди!!!

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна