RACE
Зв'язатися з нами
menu

Невірні пошукові запити

Червень 2019 року

Замовляючи авто в прокат або просто намагаючись знайти яку-небудь інформацію про прокат автомобілів, у тому чи іншому регіоні, люди часто ставлять неправильні запити. Пошукові роботы Гугла і Яндекса намагаються зробити пошук більш інтелектуальним, але сьогодні, як думають багато хто, вони швидше за все заводять себе в негативний показник, так видаються у перших аркушах каталоги, сайти оголошень, які мають до прокату побічне і посереднє відношення. Адже людині цікаво знайти прямого постачальника, наприклад за надання такої послуги, як прокат авто в Донецьку.
Що і як треба набирати - природно здійснюючи пошук по Донецьку людина набере запит "прокат авто Донецьк" або "прокат авто в Донецьку" при цьому Яндекс (російська машина) видасть майже однаковий результат, а ось гугл поставиться до цього по-іншому, так як погано розуміє, відмінювання, додавання прийменників.
Безліч питань виникає і з-за різних пошукових слів які характеризують послугу. Щодо Харкова, можна запитувати про послугу у таких форматах: прокат авто Харків, прокат авто в Харкові, оренда авто Харків /ru/arenda-avtomobilei-kharkiv.html оренда авто в Харкові. Всі ці запити будуть мати одну і ту ж мету і нести один і той же сенс, але така безліч слів і фраз просто іноді плутає людей.
Особливу непопулярність останнім часом набувають довгі, а не укорочені запити, як наприклад, для Дніпропетровська - прокат автомобілів Дніпропетровськ, прокат автомобілів в Дніпропетровську, прокат автомобілів Дніпропетровськ, оренда автомобілів в Дніпропетровську. Відвідувачам все більше і більше подобається слово АВТО, але ніяк не автомобіль - мабуть це лінь.
У східних регіонах: Донецьк, Луганськ можна зустріти поширений запит зі словом машина, так будуть питати прокат машин в Донецьку та оренду машин в Луганську.
Користувачі, що не мають доступ до російськомовної клавіатурі і не бажають використовувати віртуальну, яка присутня у тих же роботів, запитають російський запит на латиниці, написавши так prokat avto doneck, prokat avto v dnepropetrovske, arenda avto v-harkove.....
Ну і найбільш цікавим на наш погляд є запити без зміни мови клавіатури, що хотілося б відразу вказати в тілі сторінки як найпоширеніші помилки, добре хоч пошуковий робот навчився здогадуватися і пропонувати користувачеві. І так що це за помилки і як їх перевести:
1. прокат авто в донецьку - ghjrfn fdnj d ljytwrt
2. оренда авто в донецьку - fhtylf fdnj d ljytwrt
3. прокат автомобілів в донецьку - ghjrfn fdnjvj,bkz d ljytwrt
4. оренда автомобілів в донецьку - fhtylf fdnjvj,bktq d ljytwrt
5. прокат авто харків - ghjrfn fdnj [fhmrjd
6. оренда авто харків - fhtylf fdnj [fhmrjd
7. прокат авто в дніпропетровську - ghjrfn fdnj d lytghjgtnhjdcrt
8. оренда авто дніпропетровськ - fhtylf fdnj lytghjgtnhjdcr
Ми бажаємо вам орієнтуватися на просторах інтернету і задавати правильні запити.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна