RACE
Зв'язатися з нами
menu

Як застряли та витягнули авто

Серпень 2019 року

Природно, як і більшість людей, частина наших співробітників виїхала на природу. Так вже сталося, що рамні позашляховики розібрали в прокат, а їхати в лісосмугу і ще неподалік від міста на легковому авто або паркетник, в принципі, різниці немає. Єдина відмінність тут буде звичайно ж наявність повного приводу, і кліренс в паркетник, все-таки вище. Як би там не було, наші співробітники вирішили відправитися на новій Хюндай І30 у лісосмугу. Ніхто не хотів заглиблюватися в гущавину, а так поблизу до цивілізації розвести вогонь, приготувати м'ясо.
Як на зло, автомобіль застряг у піску, так як в сосняку виявилася невелика ділянка піщаника і як результат, автомобіль з автоматичною коробкою передач дуже швидко закопався в пісок. Дістати авто неможливо. Добре, поблизу було багато відпочиваючих, і згодився стандартний автомобільний набір, якого, в екстреній ситуації виявилося зовсім мало. У загальній складності, з добрими людьми, які не залишили нас у біді набралося чоловік 10-12 і це тільки чоловіків, але авто було витягнути не реально. Здавалося б, 10 чоловіків не в змозі витягнути один невеликий Хюндай І30. Спереду за авто страшно братися, передні крила, якщо авто піднімати, просто як фольга, відірвуться, за капот як-то теж небезпечно, загалом при всій силовій перевазі, допомога 10 здорових чоловіків які б викинули авто як пушинку не допомогла.
Стали відкопувати авто дитячою лопаткою, добре прийшов на допомогу один відпочиваючий у якого виявилася саперна лопатка. Ось за допомогою лопатки, ми активно розкопали колеса, а за допомогою домкрата і пари цеглин, які підкладали під нього, підняли то одну то іншу сторону авто і проклали цеглу під колеса. Після опустили авто, наклали гілок і тільки з другого разу, за допомогою все тих же 10 чоловіків, автомобіля Geely M Grand, який ззаду взяв нас на буксир ми виштовхнули авто із засідки.
Фу, прозаймались ми всім, напевно годин 5, за те є що згадати.
Висновок один - світ не без добрих людей. Як приємно, коли тобі хтось допоміг, коли в скрутну хвилину знайшлися ті, хто дав лопату, зачепили другим авто, допомогли 10 пар рук.
Давайте робити добро і допомагати людям. Спасибі!

Якщо знайшли неточність в нашій новині або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна