RACE
Зв'язатися з нами
menu

Прокат за 130 грн. за добу

Березень 2020 року

В інтернеті повно запитів щодо дешевої оренди автомобілів, багато хто так і запитує «прокат авто недорого або дешево». В рамках лояльності, створення «правильного» прокату автомобілів, недопущення неякісних послуг, нами було розроблено спеціальну пропозицію по оренді для наших дорогих клієнтів.
Суть пропозиції в наступному: ви отримуєте автомобілі за дуже привабливою ціною, а саме від 130 грн на добу, природно в залежності від класу автомобіля і кількості днів. Якщо вас не цікавить довгострокова оренда авто і вам потрібна машина рівно на 1 день - скористайтеся нашим гарячим пропозицією. Це не обман, на 1 добу, самий бюджетний варіант авто коштуватиме 250 грн., А на 4 дні вже 230 грн. за добу.
Для чого ми створили цю програму ???
На ринку дуже багато прокатів, які виникають, тут же зникають, їх суть, як і всього українського ринку - зараз ми запропонуємо найдешевше що є. Що відбувається в реаліях: хлопці набирають биті, старі автомобілі, які потім здають в прокат, клієнти скаржаться на ламаються і старі авто, на сервіс. Як результат - погана вівця псує все стадо, клієнти думають, що нормальних автомобілів просто немає в прокатах і це все обман. Треба розуміти, що ціна і якість мають значення - ми завжди боролися і боремося саме за це. Для того щоб Вам уникнути ось такі фірми-одноденки, ми спеціально розробили і запропонували вам на осінньо-зимовий період автомобілі на прокат задешево.
Як же ми боремося з такими прокатами і як порівняти ціну на оренду машин?
По-перше ми пропонуємо тільки наші автомобілі, які купувалися новими і пробули під нашим наглядом в прокаті або лізингу протягом 1-го або 2-х років. Це відмінно обслужених автомобілі, технічно справні, з повним пакетом страховок. Ми пропонуємо за зниженою ціною автомобілі 2010, 2011 років випуску - тільки задумайтеся, конкуренти купують і здають вам автомобілі 2005, 2006, 2007 або 2008 року, ми ж уже готові позбутися від автомобілів 2010 і 2011 року, тобто автомобілів яким 2 роки максимум.
Тепер оцініть вартість прокату, коли ми пропонуємо Шкоду Октавіа А5 2012 або 2013 року на 1 добу за 75 доларів, а в іншому місці вона коштує 65 доларів, але одне АЛЕ - машина у них 2007 чи 2008 року, а різниця всього 10 доларів в прокаті. Акційні авто 2011 і 2010 років ми пропонуємо за ціною (наприклад Шкода Октавіа А5) 450 грн на добу, тобто 55 доларів США, виходить більш свіжі автомобілі ми здаємо ще дешевше.
Метою нашої програми не є ніяк демпінг або знищення когось. Наше завдання - надання послуг прокату авто в Україні на належному рівні і за адекватною ціною, для тих, кому прокат дійсно потрібен як бюджетне засіб пересування.
Акційні ціни діють у всіх регіонах при наявності вільних автомобілів. Замовити автомобіль можна в день оренди - машин досить багато і вони є в наявності.
Скористайтеся нашою пропозицією.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна