RACE
Зв'язатися з нами
menu

Майдан у Львові

Березень 2020 року

У Львові проходить «майдан» на підтримку євроінтеграції України. В центрі міста, біля оперного театру велике скупчення народу. За різними оцінками, на центральній площі Львова прибуває від двох до тридцяти тисяч чоловік.
Офіс нашої компанії знаходиться у центрі Львова. Масові протести створюють невеликі проблеми в роботі офісу, а саме співробітниками ДАІ обмежена парковка і під'їзд автотранспорту, так як рух лімітовано. У зв'язку з зазначеними обставинами проїзд вулицями в центрі ускладнений.
Як повідомляє наш співробітник у Львові, в один з днів в офіс взагалі зателефонували співробітники ДАІ і попросили прибрати припаркований автомобіль. Даішники повідомили номерний знак, після чого оператори зв'язалися з клієнтом, які орендували автомобіль і попросили його переставити автомобіль, так як він заважає проведенню масових заходів.
Сьогодні і без того пішохідний Львів перетворився на повністю пішохідну зону. Львів'яни зберігають толерантність і досить прихильно ставляться до всього що відбувається. Дуже багато людей покидає місто, вирушаючи на автобусах або своїх власних автомобілях в Київ, для підміни і підтримки протестувальників у Києві.
Гірше Львова, себе відчуває тільки Київ. В офісі прокату авто в Києві – повний застій. З-за масових пікетів, перекрита вся центральна частина міста. Туристи в місті є, але це, швидше за все репортери та іноземні журналісти, а не прості гості, саме тому прокатні автомобілі простоюють в більшій кількості, ніж це зазвичай є.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна