RACE
Зв'язатися з нами
menu

Оренда авто в квітні

Квітень 2020 року

Непередбачувана погода! Будьте обережні! Хоча на календарі вже квітень, а за вікном весна, погода не перестає дивувати. Ще кілька днів тому було стабільно сонячно і нічого не віщувало повернення зими, але погода не перестає дивувати і в квітні на сході України падає сніг. Хоча це не кучугури снігу, температура на вулиці плюсова, але все ж автомобілістам потрібно бути обережними на дорозі. Тому що якщо ваше авто вже перевзуте, то літня гума не призначена для таких погодних умов. Замовивши прокат авто– будьте уважні до цього зауваження.
На заході України – падають сильні дощі, а в містах, де замість асфальтового покриття бруківка, дорога вже не така безпечна, оскільки підступна бруківка стає слизькою під дощем і автомобіль вже не так добре тримає дорогу як в суху погоду. Будьте обережні, дотримуйтесь дистанцію на дорозі, не перевищуйте швидкість і утримайтеся від небезпечних маневрів в таких погодних умовах. Наприклад, якщо ви вирішили скористатися орендою автомобіля у Львові та збираєтеся пересуватися по місту, варто пам'ятати про зловісну бруківку, вона може бути гірше ожеледиці.
Найближчим часом повинна повністю запанувати весна, різких змін погоди в Україні не передбачається, тому Ви можете сміливо планувати свої вихідні, а також у святкові дні, а це Вербна Неділя, Великдень, Травневі свята, які вже не за горами. Для відмінного відпочинку скористайтеся послугами прокату, орендуйте авто в будь-якому з наших офісів по Україні і вирушайте в подорож або на відпочинок. Зателефонуйте нам або зарезервуйте авто через сайт і ми оперативно відреагуємо на ваші вимоги.

Якщо знайшли неточність в нашій новині або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна