RACE
Зв'язатися з нами
menu

Обливаний понеділок у Львові

Травень 2020 року

Обливаний понеділок у Львові пройде 21 квітня 2014, перший понеділок після Великодня. Зазвичай, у Львові святкують його кожен рік, ще в народі його називають «поливний понеділок» або «чистий » тому, що вірять, що вода в цей день очищає людину. Прийнято в цей день обливатися водою, хлопці обливають дівчат.
В цьому році мер Львова Андрій Садовий виділив спеціальну зону для обливання, нею стала площа Ринок, для того щоб бажаючі взяти участь у цьому заході могли обливатися, а люди які не хочуть брати участь залишилися сухими. На площу Ринок була доставлена вода, для того щоб можна було нею обливатися. Багато жителів міста і туристи взяли участь у цьому заході, погода була сонячна і прекрасна і сприяла проведенню обливного понеділка, після обливання люди мали можливість посушитись і погрітися в кафе і ресторанах Львова, які гостинно запрошували відвідувачів.
У місті, на великодні свята, була велика кількість туристів, які брали участь у всіх заходах і забавах такого роду, яких у Львові було достатньо. Так само спостерігався ажіотаж на оренду автомобіля, оскільки багато заходи проводилися як у Львові так і за його межами. Саме тому, частина туристів скористалася нашими послугами і замовила прокат авто у Львові відвідавши в ці святкові дні не тільки Львів, а ще кілька міст, в яких пройшло свято не менш барвисто. 

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна