RACE
Зв'язатися з нами
menu

Детальні роз`яснення по умовах прокату

Червень 2020 року

Прокат автомобілів в Харкові зіткнувся з цікавою ситуацією. Клієнт замовив оренду автомобіля в Харкові, приїхав в офіс. Наші менеджери, почали роз'яснювати детально умови оренди автомобіля і відповідати на всі його запитання. У клієнта з'явилися заперечення. Це стосується його відповідальності за машину на час прокату. Навіщо береться застава за автомобіль і чому КАСКО і ОСАЦВ не покривають всіх витрат у випадку ДТП.
Ми не будуємо відносини з клієнтами на шляху обману. Наші менеджери пояснили клієнту, чому його відповідальність за автомобіль дорівнює застави і чому береться саме така сума. Правда і чесність для нас дуже важлива. І ми хочемо для всіх пояснити, як працюють компанії автопрокату в Україні, в тому числі і наша компанія в Харкові, які існують способи уникнути конфліктних ситуацій і як зберегти клієнта заставу за автомобіль.
Почнемо по порядку:
1. Що входить у вартість прокату?
У вартість прокату входить автомобіль в зазначеному класі, страховки КАСКО і ОСАЦВ, техобслуговування автомобіля, гума по сезону, певний добовий пробіг.
2. Що не входить у вартість прокату?
У вартість прокату не входять додаткові послуги, подача або повернення автомобіля поза офісом, паливо, перепробіг, мийка автомобіля і інші послуги.
3. Для чого береться застава за автомобіль?
В першу чергу заставу за автомобіль береться для уникнення шкоди прокатної компанії нанесеною в випадки втрати техпаспорта на автомобіль, ключів, номерних знаків, страховки ОСАЦВ, запаски, балонного ключа, домкрата. Всього що передається клієнту разом з автомобілем. У другу чергу, депозит береться для того, щоб клієнт не кинув автомобіль після закінчення дії договору оренди. Повернув машину в офісі і забрав заставу. І в третю чергу, застава є відповідальністю перед прокатної компанією на випадок порушення умов оренди автомобіля. Умови однакові для всіх клієнтів і не залежать від національності і статі.
4. У яких випадках не повертається застава або повертається не в повному обсязі?
Умови договору оренди автомобілів написані в першу чергу для прокатних компаній і юридично вона повністю захищена. Але це не означає, що якщо ви взяли автомобіль на прокат, ви втратите заставу. При порушенні умов договору, прокатна компанія має право не повертати заставу за автомобіль або повернути не в повному обсязі, але умови оренди дуже прості і виконати їх не складе труднощів. У випадки грубих порушень компанія не повертає заставу. Наприклад, якщо ви повернули автомобіль з пошкодженнями, не повідомивши компанію в момент ДТП, компанія має право не повертати заставу за автомобіль або повернути його не в повному обсязі. Навіть якщо автомобіль має страховку КАСКО і ОСАЦВ, клієнт зобов'язаний у випадку ДТП довести до відома компанію і оформити документи для страхової компанії.
5. Чому страховка КАСКО і ОСАЦВ не покриває всіх витрат?
При зверненні в страхову компанію за страховками КАСКО і ОСАЦВ, з нашої компанії утримується франшиза, як правило, відсоток від вартості автомобіля. Страхова компанія покриває збитки за автомобіль не повністю, тобто оплачує всі витрати за мінусом франшизи. Франшиза за автомобіль приблизно дорівнює застави за автомобіль. І в цьому випадки компанія має право не повертати заставу за автомобіль.
6. Як зберегти заставу за автомобіль в повному обсязі і отримати його назад?
Для того щоб зберегти заставу за автомобіль і гарантовано отримати його назад, нашою компанією передбачена додаткова страховка нульовий відповідальності. Ця страховка покриває абсолютно всі і ваша відповідальність за автомобіль зводиться до нуля. Щоб не сталося в дорозі ви не несете ніяких витрат, усе зносить наша компанія за свій рахунок. Наприклад, ви підійшли до автомобіля і побачили на ньому вм'ятину або подряпину, вам достатньо зателефонувати нам і попередити про це. Ознайомитися з умовами страховки нульовий відповідальності можна тут /ru/news/news291.html
7. Чи можна взяти автомобіль на прокат без застави?
Отримати автомобіль на прокат зовсім без застави можна, але можна її значно зменшити. При замовленні додаткової страховки заставу за автомобіль зменшується в кілька разів. Наприклад, при замовленні автомобіля в середньому класі, стандартний заставу 600 доларів США, заставу по страховці з нульовою відповідальністю становитиме всього 150 доларів США.
Сподіваємося, ця інформація допоможе всім хто вирішив скористатися орендою автомобілів в Харкові або інших регіонах України. Навіть якщо ви вирішили брати автомобіль в оренду в інший компанії, але боїтеся, що вас можуть обдурити, ми абсолютно безкоштовно проконсультуємо вас і допоможемо уникнути конфліктних ситуацій. Телефонуйте нам, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, пов'язані з прокатом автомобілів.

Якщо знайшли неточність в нашій новині або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна