RACE
Зв'язатися з нами
menu

Прокат автомобілів в Криму - сезон оренди машин закінчено

Жовтень 2020 року

Сезон прокату автомобілів в Криму починається з квітня і закінчується в жовтні. Багато наших клієнтів, які орендували авто в цьому або минулих роках, знають, що черга на автомобілі досить велика і намагаються замовляти автомобіль на прокат заздалегідь. При цьому вони економлять не тільки свій час, але й гроші. Якщо в наступному році ви вирішите відправитись у відпустку в Крим, ви можете вже зараз замовити автомобіль Сімферополі або інших містах. При цьому ціна оренди авто залишається незмінною з дня внесення передоплати за автомобіль. Весь наш автопарк оновиться до наступного сезону, і ви вже отримаєте нові автомобілі.

Так само ви можете замовити прокат без внесення передплати. Бронювання автомобілів займає всього кілька хвилин і ні до чого не зобов'язує. Забронювати авто можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнити форму замовлення автомобілів. У будь-якому випадку ви гарантовано отримаєте автомобіль в зазначеному класі.

Сезон прокату почнеться в кінці квітня 2015 року. У наступному сезоні ми обов'язково збільшимо модельний ряд в кожному класі і дамо можливість самостійно вибрати автомобіль за умови раннього бронювання та внесення передплати за прокат.

 

Поспішайте замовити прокат авто в Криму вже зараз. Плануйте свою відпустку заздалегідь.

Якщо знайшли неточність в нашій новині або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна