Головна / Новини / Одеса – місто на березі моря, 2019-04-10

Одеса – місто на березі моря

Одеса - це портове місто біля берегів Чорного моря на півдні України. Як кажуть самі одесити: Одесу потрібно не тільки побачити, а й чути, відчувати. Ми наводимо опис деяких пам'яток Одеси, щоб оцінити її по достоїнству.

Дерибасівська

Це саме серце міста Одеси. Сама по собі вулиця не великих розмірів в довжину і ширину, але її треба відвідати хоча б тільки тому, що це головний символ міста. Ряд кафе розташований на Дерибасівській вулиці, де Ви можете посидіти, відпочити, випити чаю і знову продовжити свою прогулянку. Вулиця увічнена не тільки в літературі, а й у кінематографі.

Потьомкінські сходи

Для початку наведемо розміри вулиці: в довжину вона становить 142 метри і складається з 192 ступенів. Сходи виконані в стилі класицизму в першій половині 19-го століття. Візитна картка Одеси - отримала свою назву завдяки фільму «Броненосець Потьомкін», де є сцена, знята на сходах.

Одеські катакомби

Утворилися після робіт з видобутку каменю. Протяжністю катакомби досягають практично три тисячі кілометрів. Вони простягнулися не тільки під містом, але і в його околицях. Зараз проводять екскурсії по катакомбах, однак маловідомі закутки не доступні для відвідування туристами.

Музей воскових фігур

Був побудований в 1998 році. Колекція музею складається з більш, ніж 20-ти воскових фігур. Однак вони були створені не в Одесі, а в Санкт-Петербурзі. Одна з найзнаменитіших - воскова фігура А.С. Пушкіна.

Плоский будинок-стіна

З фасаду виглядає як звичайний, нічим не примітний будинок. Але якщо подивитися на нього збоку, то створиться враження, що будинок абсолютно плоский.

Оперний театр в Одесі

Оперний театр був зведений у 1887 році на місці іншої згорілої Оперної будівлі. Театр виконан у стилі віденського бароко. До сих пір залишається найбільшим оперним театром в Одесі.

Музей мистецтва

Музей був заснований в 1923 році. Складається з 23-х виставкових залів. Він включає в себе експонати західного і східного мистецтва, які раніше перебували в приватних колекціях. Запаси експонатів поповнювалися з Ермітажу і музею Києва. Вважається найкращим музеєм у всій Україні.

Прокат авто у Луцьку
Візьми авто напрокат у Луцьку по найбільш вигідним цінам, орендуй авто з Race, щоб отримати найбільший комфорт від поїздки
Більше
Прокат авто у Миколаєві
ТОП-5 послуг та причин, щоб взяти автомобіль напрокат у Миколаєві у компанії Race
Більше

© 2019 - RACE