Головна / Новини / Дізнатися все про пейзажну алею, 2020-05-12

Дізнатися все про пейзажну алею

Пейзажна алея, мабуть, одне з найкрасивіших місць у Києві. У цій статті зібрана історія створення алеї, її опис та унікальні риси.

Задум та втілення

Пейзажна алея була створена у 1980 році архітектором Андрієм Мілецьким. Задум був дуже грандіозний: було заплановано не тільки створити алею, але й побудувати музей та реконструювати Андріївський узвіз. Проте, з тих чи інших причин була створена звичайна алея, котра тільки у 2009 році «розквітла».

Особливість

Усі експозиції, котрі ми можемо спостерігати сьогодні на алеї, створені з різнокольорової мозаїки скульптором Костянтином Скритуцьким за задумкою Ольги Кондрацької.

Ви можете побачити такі експозиції, як добрі морди котиків, янголят, що сидять на подушках, фонтан з милими зебрами та слоненятами та багато інших скульптур.

Інфраструктура

Інфраструктура алеї постійно розширюється – з року в рік вона поповнюється лавочками, клумбами, фонтанами. Нещодавно був відкритий невеликий ресторан.

Для кого підходить

Експозиції, тобто скульптури розраховані на дітей, але й дорослим буде цікаво подивитися на оригінальні скульптури, а також насолодитися розкішним виглядом, що відкривається на місто Київ.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE