Головна / Новини / Найбільш романтичне місце в Україні, 2019-12-09

Найбільш романтичне місце в Україні

У невеликому містечку Клевань, Рівненська область розташувалось унікальне диво природи, або вірніше витвір природи та рук людини, що прозвали «Тунель любові».

Від Києва до Клевані 350 кілометрів. Від станції Клевані, куди прибуваають поїзди метрах у 400 знаходиться Тунель любові.

Легенда №1 створення тунелю

Людина та природа створили цей «тунель» разом. Місцеві розповідають, що у радянські часи недалеко від Клевані була військова база, куди вела ця залізнична гілка, де зараз розташований «тунель» та для того, щоб замаскувати дорогу, довкола неї посадили дерева так, щоб з повітряного простору ніхто не помітив, як пересувається поїзд та як він доставляє боєві припаси на базу.

Легенда №2 створення тунелю

Після певної кількості часу був створений деревообробляючий завод. А поїзд возив робочих до вищезгаданого заводу та при кожному своєму русі обламував гілки дерев. Ті відшліфував їх до такого стану, що гілки дерев почали рости за своєю формою нагадуючи тунель. Або можливо, колія заросла деревами вже після того, як поїзд перестав доставляти робітників до заводу?

Обирайте ту легенду, що вам більше подобається. Правду ми навряд чи дізнаємося.

Легенда про тунель №3

На сьогоднішній день довкола цього місця ходить повір’я про те, якщо закохані візьмуться за руки, загадають бажання при вході до «тунелю» та пройдуть його до кінця не розтискаючи долонь, то їх бажання виповниться. Правда це чи ні, чи збуваються бажання, ті, хто розповідають цю легенду не говорять.

Коли відвідати Тунель любові

Тунель любові можна відвідати у будь-яку пору року: зимою тут просто казка, літо та весна – чарівні, а восени дуже красиво у жовто-помаранчевих фарбах. Не підходить хіба що міжсезоння, коли усе сіре, похмуре та іде дощ. Місцеві ж стверджують, що найпрекрасніше тунель виглядає в ясну місячну ніч.

Театр Крик Михайла Мельника
Театр одного актору Крик, заснований Михайлом Мельником, та де він виступає у головній ролі, одне з найкращих місць для проведення часу в Дніпрі
Більше
Біосферний заповідник Асканія-Нова
Асканія-Нова – унікальний біосферний заповідник, єдиний в Україні, чиїх степів ще ніколи не торкалася рука людини
Більше

© 2020 - RACE