Головна / Новини / ТОП-5 найдивовижніших місць у природі України , 2019-11-19

ТОП-5 найдивовижніших місць у природі України

В Україні є такі дива природи, чиїх аналогів немає в усьому світі.

Кам’яні могили

У Запорізькій області є Кам’яні могили, вони розташовані у долині річки Молочної. Ці природні кам’яні скульптури були створені задовго до нашої ери, однак ким? Вчені до сих пір е можуть відповісти на це питання, тому воно залишається відкритим. Жодні поховання під скульптурами археологи не знайшли. Імовірно це місце було призначено для проведення ритуалів. А старовинні написи віддалено нагадують шумерські. За легендою це колишнє королівство, що було зачакловано одним злим чародієм. Але це лише легенда.

Долина нарцисів

Найкращий час для відвідування – перша половина травня. Саме у цей час усі квіти розцвітають. Долина існувала ще до Льодовикового періоду – згідно зі вченими, вона пережила цей етап. І тільки в Альпах та у Румунських горах існують схожі долині нарцисів, але там квітів набагато менше, ніж в Україні.

Печера «Молочний Камінь

У Карпатах існує печера, де потоки вапняку застигли у чудернацьких формах. Вона простягається на 92 метри. Дорога до печери пролягає через буковий ліс, що був внесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Під час археологічних розкопок були знайдені предмети побуту древніх людей, що на даний момент виставлені у музеях. Потайний хід у печері веде на другий поверх, але на те він й потайний – далеко не кожен екскурсовод має право пропустити вас туди. А в цілому, і «першого поверху» печери вам буде достатньо для того, щоб мати вражень на довгі місяці.

Тунель любові

Так називають ділянку залізничної дороги, що пролягає через ліс. Поїзди, що проходили тут допомогли деревам сформуватися у тунель. Вважається одним з найромантичніших місць не тільки на Рівненщині, але й у всій Україні. Саме тому це місце так популярне серед закоханих. Згідно з повір’ям, якщо ви будете тут зі своєю второю половинкою та загадаєте бажання, воно обов’язково здійсниться. Одна умова – любов повинна бути справжньою.

Олешківські піски

Опинитися у пустелі можна і не покидаючи території України. Усього в 30-ти кілометрах від Херсону знаходиться найкрупніший піщаний масив Європи. Не дивуйтесь, якщо побачите оазис та прісне підземне озеро посеред пустелі. Вони дійсно існують серед безкінечних (на перший погляд) пісків, це не міраж. Але будьте обережними, якщо вирішите прогулятися по пустелі. У радянські часи тут проводилися воєнні вчення, стільки вибухівки, скинутої з гвинтокрилів до сих пір лежить в Олешківських пісках. На даний момент. Олешківські піски вважаються Національним Природним парком.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE