RACE
Зв'язатися з нами

Запоріжжя

May 2019 року

Місто Запоріжжя відоме, перш за все, Запорізькою Січчю і козаками. Воно розташоване на острові Хортиця, і є найбільшим містом в Запорізькій області. Чим ще може здивувати місто і найвідоміші його визначні пам'ятки, ми розглянемо нижче.

Острів Хортиця

Територія острова - національний заповідник. Заснований ще в 1965 році. На острові розташований музей історії запорізького козацтва, його може відвідати кожен охочий. Також, вас може зацікавити флора і фауна заповідника: близько 1000 видів рослин, а також понад 100 видів птахів і ссавців - все це не залишить вас байдужим.

Прототип Січі

Історико-культурний комплекс Запорізької Січі - побудований за подобою Запорізької Січі минулих століть, проте в дещо зменшеному вигляді. Комплекс відображає справжню атмосферу епохи козацтва. Відтворено елементи культури та побуту козаків. Тут же знаходиться і діє храм, в якому ви можете почути проповідь священика.

Кінний театр

Був відкритий в 1993-му році. Кінні вистави часто проводяться, мають успіх і масу глядачів. Можливо не тільки подивитися на те, як виступають «козаки» на своїх конях, а й, в своєму роді, взяти участь - ви можете також покататися на конях.

Єврейське кладовище

Знаходиться на околиці селища Верхня Хортиця. Збереглося лише кілька надгробків та могил, що нагадують про стародавніх жителів Хортиці. На могильних плитах написані епітафії на івриті і російською мовою.

Музей історії зброї

У музеї представлені історичні види зброї, найпоширеніші з яких: револьвери, шаблі, ножі, шашки та інший антикваріат. Колекція зброї в музеї представлена з часів кам'яного віку аж до Другої Світової Війни.

Якщо знайшли неточність в нашій статті або ми не вказали якусь цікаву для Вас інформацію, напишіть нам.
Назад до новин

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна