Прокат авто у Вінниці

Адреса RACE прокат авто Вінниця
Міжнародний аеропорт Вінниця
тел. +38-067-644-6-555

Якщо ви вирішили провести свій уікенд в Україні і не здогадуєтесь, на відвідуванні якого міста вам слід зупинитися, то ваш вибір, поза сумнівом, повинен пасти на місто Вінницю. Це місто незвідане більшістю туристів.

Послуга "прокат авто Вінниця" - цікава пропозиція для тих, хто задався метою відвідати всі "прикраси" Вінниці. Наша компанія надасть вашій увазі широкий модельний ряд автомобілів від економ класу до преміум. Машина в оренду у Вінниці доступна багатьом відпочиваючим і ціна прокату тим менше, чим більше термін оренди автомобіля. У Вінниці ми здійснюємо безкоштовну подачу автомобіля до залізничного вокзалу, автостанції Вінниці або до місця вашої вимоги.

   
 

Умови

Для того щоб взяти авто на прокат досить мати вік від 21 року і стаж керування від 2х років. Також для оформлення прокату автомобіля потрібна застава, яка є максимальним розміром вашої відповідальності за авто згідно страхування КАСКО. У вартість прокату включений певний пробіг для автомобіля за добу залежно від терміну прокату. Для оформлення договору оренди автомобілів у Вінниці потрібні паспорт, водійське посвідчення і ідентифікаційний номер.>>>>

   
 

Вінниця - серце центральної України, звідки пролягають дороги в такі великі населені пункти як Хмельницький, Житомир, Київ, в яких ми маємо також представництва по прокату автомобілів. Ви можете скористатися пропозицією нашої компанії "Прокат авто у Вінниці без водія", а повернути автомобіль у будь-якому місті, в якому плануєте зупинитися. Наші офіси знаходяться по всій Україні.

Замовити прокат авто у Вінниці ви можете, зателефонувавши нашим операторам або оформити заявку на сайті.

   

Оренда автомобіля у Вінниці - прекрасна можливість відвідати багато унікальних місць Вінниці : найбільший в Європі світломузичний фонтан Roshen, музей-садиба Пирогова, колишня ставка Гітлера Вервольф, Водонапірна вежа - Пожежна Каланча, Преображенський собор.

Недалеко від Вінниці знаходяться також багато пам'ятних місць, до яких зручно діставатись, користуючись послугою прокат машин у Вінниці:

- Національний природний парк "Подільські товтри";

- Умань (Національний дендропарк - Софіївський парк);

- палац Чацького, с. Серебринці;

- Лядовський скельний монастир

   

Скориставшись послугами прокату автомобіля у Вінниці, ви оціните заощадження часу, комфорт пересування на транспорті, який перебуває повністю у вашому розпорядженні. Співвідношення зручності і якості послуг, що надаються нами, знайдуть відгук навіть у тих, хто скористався сервісом "оренда машин у Вінниці" вперше. Ми надаємо підтримку нашим клієнтам 24 години на добу.

 
Театр Крик Михайла Мельника
Театр одного актору Крик, заснований Михайлом Мельником, та де він виступає у головній ролі, одне з найкращих місць для проведення часу в Дніпрі
Більше
Біосферний заповідник Асканія-Нова
Асканія-Нова – унікальний біосферний заповідник, єдиний в Україні, чиїх степів ще ніколи не торкалася рука людини
Більше

© 2020 - RACE