Прокат автомобілів за спеціальною ціною 2013-2014 роки

Термін дії акції закінчився!

Для того, щоб дізнатися актуальну інформацію по прокату автомобілів, перейдіть в наш автопарк. Або на спеціальну форму замовлення авто

RACE рада повідомити Вам, що починаючи з 20 вересня 2013 року по 20 березня 2014 року ми пропонуємо всім бажаючим, скористатися прокатом автомобілів за спеціальною ціною. Ми підготували спеціальну пропозицію, яке важко дати нашим клієнтам.

Якщо ви вирішите використовувати сервіс прокату в вашому місті і знайти багато пропозицій з різними цінами, зверніть увагу на рік випуску автомобілів. Часто, за найнижчими цінами ви зможете отримати автомобіль модель 2006-2007 рік.

Ми пропонуємо автомобілі 2010 і 2011 рік продукції, за найнижчими цінами в Україні. Ви можете побачити його самостійно. Пропозиція дійсна на прокат автомобілів в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Запоріжжі, Луганську. Наші автомобілі не тільки доступним, а й в найкращому стані. Весь наш парк автомобілів знаходяться під гарантією від виробників і обслуговуються виключно на фірмових станціях технічного обслуговування.

Поспішайте замовити прокат автомобілів на сьогоднішній день. Кількість автомобілів за спеціальною ціною обмежена.

Прокат авто у Луцьку
Візьми авто напрокат у Луцьку по найбільш вигідним цінам, орендуй авто з Race, щоб отримати найбільший комфорт від поїздки
Більше
Прокат авто у Житомирі
Причини для відвідування Житомиру, а також чому ви орендуєте автомобіль для подорожування по Житомиру
Більше

© 2019 - RACE