Зв'язатися з нами

Вимоги для отримання автомобіля:

1. Паспорт
2. Посвідчення водія з категорією «В»
3. Вік - не менше 21 року
4. Стаж водіння - не менше 2-х років

Оплата. Форма оплата прокату

Вартість прокату автомобіля залежить від класу автомобіля, терміну прокату, тобто чим на більший термін береться автомобіль в прокат, тим дешевше вартість оренди машини.

Оплата за прокат проводиться при отриманні автомобіля в повному обсязі.

При оренді автомобіля довгостроково, оплата проводиться щомісячно. У разі бажання орендувати автомобіль помісячно, але з оплатою за тиждень, прокат буде оплачуватися за тарифом тижня, а не місяця.

Ми приймаємо до оплати готівку, картки міжнародних платіжних систем, безготівкову оплату.

Якщо ви маєте на руках долари або євро, наш персонал підкаже, як вигідніше обміняти гроші на місцеву валюту.

Оплата за послуги прокату і застави відбувається тільки одним способом:

  1. Оплата прокату готівкою, значить заставу так само залишаєте готівкою
  2. Оплата прокату через сайт картою - запорука готівкою
  3. Оплата прокату в офісі по карті - оплата застави тієї ж картою в офісі

Бронювання

Бронювати автомобіль краще тоді, коли ви прийняли остаточне рішення про бронювання з зазначенням точних дат для прокату. На свята, в літній час, бронювання краще робити заздалегідь, так як багато людей хочуть взяти автомобіль на прокат саме в той же час, в який хочете і ви.

За фактом вашого бронювання - ми висилаємо підтвердження. Ціни, зазначені на сайті, актуальні.

Бронювання може оплачуватися або не оплачується - пріоритет матиме оплачене бронювання, тобто внесена передоплата за ваше замовлення. Сума передоплати буде зачитана в основне замовлення, іншими словами, при отриманні автомобіля ви оплатите менше на суму попередньої оплати.

Замовлення можна оформити по телефону, через сайт, он-лайн чат, надіславши електронного листа на електронну пошту.

Бронювання - це 100% підтвердження вашого замовлення. Після оформлення вашого замовлення на сайті або по телефону, ваше замовлення буде схвалено, після чого ви отримаєте підтвердження про бронювання на вашу пошту або дзвінком на телефон. Вашому бронюванню буде надано унікальний номер бронювання. За фактом бронювання та внесення передоплати вам висилається електронний ваучер, який є гарантією вашого бронювання.

Бронювання проводиться на клас автомобіля і коробку передач. Ми обов'язково врахуємо ваші побажання по автомобілю. Якщо в класі є кілька підкласів, які відрізняються за ціною, вам буде запропоновано тільки автомобіль з цього підкласу, тобто неможливо замовити Фольксваген Поло в економ класі, а отримати Деу Ланос - підклас Поло буде іншим, хоча обидва автомобілі належать до економ класу. Зорієнтуватися по підкласу ви можете за ціною та SIPP кодом автомобіля.

Скасування бронювання, повернення передоплати

Скасувати будь-яку бронювання без втрати передоплати можна в будь-який момент, але не менше, ніж за 72 години до початку прокату. Якщо бронювання скасовано менше ніж за 72 години до початку прокату - ми не повернемо передоплату.

Ми так само не повернемо передоплату, якщо ви виробляли бронювання за спеціальною ціною або пропозицією і умовами цих пропозицій передбачено спеціальні умови скасування бронювання.

Увага! Повернення суми передоплати проводиться за мінусом комісій банків за переклад і не компенсуються курсові втрати, не нараховуються відсотки та інші платежі за час перебування ваших грошей на нашому рахунку.

Строк прокату

Термін прокату автомобіля обчислюється з моменту отримання автомобіля. Доба дорівнює 24 годинам прокату. Прокат автомобіля без водія проводиться подобово. При необхідності використовувати автомобіль кілька годин - оплата здійснюється за повну добу.

Перевищення терміну прокату більш ніж на 1 годину - оплачується як вартість прокату за 1 добу, в разі перевищення прокату до 1 години - оплата не стягується.

Мийка

Автомобіль передається чистим, вимитим. Приймається в чистому стані. Ви можете не мити автомобіль і сплатити мийку автомобіля. Якщо автомобіль сильно забруднений, ми маємо право вимагати оплату хімчистки автомобіля.

Сильне забруднення - шматки бруду, мошки на кузові автомобіля, салон залитий напоями, водою, залишки їжі.

Паливо

Автомобілі заправлені певною кількістю палива. Ви повинні повернути машину з тією ж кількістю палива.

Ми пропонуємо вам самостійно вибирати марку палива і заправки. Поверніть автомобіль з тією ж кількістю палива, що і отримали. Надлишок палива не відшкодовується компанією, недолік палива оплачується вами згідно тарифу автозаправки без будь-яких штрафів.

При бажанні, наш персонал може порекомендувати заправки, а так само запропонувати вам паливо на електронній карті зі знижкою.

Отримання і здача автомобіля в неробочий час, вихідні

Ми можемо обслужити вас у неробочий час або вихідний, святковий день, за цю опцію буде стягуватися додаткова плата.

Робочим часом офісів вважається час з 08 до 19 години з понеділка по п'ятницю - ніякі доплати не стягуються, якщо ці дні не випадають на свята.

Пробіг

При оренді автомобіля понад 4-ри доби, ми надаємо безлімітний пробіг.

При оренді автомобіля до 4-х днів обмеження по пробігу становить 250 км / доба – рахується сумарно за весь період прокату. Перевищення ліміту пробігу оплачується додатково. Вартість доплати вказується по кожному класу автомобіля на сайті при бронюванні в деталях замовлення.

Парковка

Ми надаємо послугу безкоштовної оплаченої парковки в деяких регіонах Грузії, тобто наші машини мають оплачений паркувальний абонемент на ваш період прокату.

В деяких містах Грузії існує платна парковка. Сьогодні паркінг сплачується в Тбілісі, Батумі, Кутаїсі, Зугдіді та Горі. Інформацію про наявність сплаченої парковки в регіоні, в якому ви будете знаходитися, ви зможете отримати у наших менеджерів при отриманні автомобіля чи при бронюванні.

Отримання, повернення автомобіля в різних містах, наприклад, взяти машину в Тбілісі, а повернути в Батумі

Дана послуга можлива, але вона не завжди надається безкоштовно. Безкоштовно дана послуга може бути надана, якщо є зіставні завантаження транспорту в обох регіональних офісах, тобто машину яку ви берете в Тбілісі, заберуть в Батумі, якщо такого фактора немає, вам запропонують оплатити додаткову компенсацію за таку послугу - тариф «one way».

Вартість послуги (якщо вона проводиться на платній основі) залежить від класу автомобіля, міста отримання / повернення автомобіля і складає близько 40 - 100 доларів США.

Другий водій, крісло, навігатор

У договорі прокату автомобіля може бути зазначено кілька водіїв, за дану послугу стягується невелика плата.

Ми надаємо в оренду дитячі крісла, навігатори вартістю від 3-5 доларів за добу.

Аеропорт, залізничний вокзал

Автомобіль можна отримати не в офісі, а на залізничному вокзалі, аеропорту тощо. За дану послугу може стягуватися оплата.

Окрема оплата стягується при отриманні / здачі автомобіля в аеропорту Кутаїсі.

Передоплата

Передоплата за прокат обов'язково береться в разі отримання автомобіля в місті Кутаїсі

Застава

Застава залишається виключно в грошовій формі: готівкою, на карті блокуванням, безготівковим перерахунком, інші форми оплати застави за машину не передбачені. Якщо ви не хочете залишати заставу, розгляньте можливість оренди автомобіля без застави - викладено нижче.

Застава виступає гарантією виконання з вашого боку зобов'язань при оренді автомобіля, а також є франшизою на випадок настання страхової події. Тобто страхова компанія оплачує компенсацію за мінусом вашого застави.

Наприклад, сталася дорожньо-транспортна пригода (не залежно від вашої провини), збиток, машині, становить 5 000 доларів США, ваша застава 200 доларів. Страхова компанія виплатить 4800 доларів, а 200 доларів буде покрито за рахунок вашого застави.

Наприклад, стався страховий випадок і сума збитку становить 100 доларів США, тоді у вас утримають тільки 100 доларів, а залишок, тобто 100 доларів (якщо ви залишали 200 доларів застави), повернуть вам.

Прокат авто без застави або зі зменшеним заставою

Можна орендувати автомобіль без застави або із заставою, зменшеною на 50%, для цього необхідно сплатити додаткову страховку.

Прокат авто без застави - відповідальність 0, при події нічого з вас не стягують, повне покриття без франшизи.

Прокат авто із заставою 50% - ваша відповідальність менше в 2 рази і ви залишаєте і ризикуєте тільки 50% від суми застави.

Вартість додаткового страхування залежить від типу страховки (0 або 50%), класу автомобіля і терміну прокату, становить від 5 доларів на добу.

Повернення застави

При оренді автомобіля із заставою, застава буде повернена за фактом повернення автомобіля. Якщо за період вашої експлуатації на автомобілі з'явилися штрафи - ви будете зобов'язані їх оплатити.

При оплаті застави карткою, ми разблокуємо заставу одразу ж після повернення авта в перший банківський (робочий) день. Зарахування коштів на картку буде проведено банком проотягом 7 - 30 днів.

Страховка

На кожному автомобілі є 3 страховки. Страховка не оплачується додатково, вона включена у вартість прокату. Ви можете оплатити тільки розширену страховку - без застави або із заставою 50%, тобто щоб залишити менше застави або не залишати заставу взагалі.

Страховки, які включені у вартість прокату:
1. КАСКО - страховка автомобіля від усіх випадків: пожежа, викрадення, подія, подряпини, пошкодження 2. Відповідальність перед третіми особами - якщо ви комусь заподіяли шкоду, вона буде оплачена нашою страховкою
3. Життя і здоров'я водія та пасажирів - водій і пасажири застраховані на випадок заподіяння шкоди своєму здоров'ю, буде надано медичну допомогу, аж до оперативного втручання.

Що робити в разі дорожньо-транспортної пригоди

При настанні страхової події:
1. Не з'їжджайте з місця події
2. Зателефонуйте нам на гарячу лінію - на останній сторінці договору телефони на випадок страхової події, стікери всередині автомобіля з телефоном
3. Дочекайтеся поліції - 3 хвилини (реальний час реагування поліції)
4. Дочекайтеся оформлення події і страхового комісара - 20-30 хвилин
5. Пройдіть тест на алкоголь - зробить поліція з використанням драгера.

Що клієнт втрачає при ДТП

При ДТП, якщо ви оформляли договір прокату із заставою - ви можете втратити заставу, якщо сума збитку перевищує суму вашого застави. Як не втратити ми зазначали вище - оформити додаткову страховку без застави.

Сплатити штраф поліції якщо ви були винні в пригоді - близько 250 ларі.

Коли не працює страховка

Страховка не працює і відповідальність клієнта дорівнює 100% в таких випадках:
1. Втрата ключів, документів на автомобіль, номерних знаків
2. Передача управління автомобілем людям не вписаним в договір
3. З'їзд або втеча з місця події
4. Здійснення злочину на автомобілі
5. Алкоголь або наркотичне сп'яніння при скоєнні дорожньо-транспортної пригоди
6. Перетин двох суцільних смуг дорожньої розмітки, червоне світло світлофора або семафора на залізничному переїзді
7. Поріз або прокол шин - утримується вартість 2-х однакових коліс на осі при порізі.

Порушення правил дорожнього руху

У Грузії дуже багато камер і 90% випадків фіксується на відео, тому при поверненні автомобіля або навіть трохи пізніше не дивуйтеся якщо вам пред'являть штрафи. Відеокамери стоять на трасах, перехрестях і фіксують навіть перетин лінії на світлофорі або заборонено зупинку.

У Грузії існує штраф за не пристебнутий ремінь, розмова по мобільному телефону за кермом, викидання сміття з автомобіля на проїжджу частину.

Не треба думати, що ви іноземець і вам все зійде з рук, поліція досить сувора. Поліція абсолютно людяна і може відпустити вас без штрафу, але не намагайтеся викручуватися або обдурити - отримаєте подвійне покарання. З країни можуть не випустити, якщо у вас будуть підтверджені і не оплачені штрафи.

Місця, які не варто відвідувати на автомобілі або куди рух можливий тільки в деякі періоди року

В дані місця ми не рекомендуємо їздити, так як експлуатація автомобіля тут може бути небезпечною не тільки автомобілю, але і вашому житті. У ці місця ви б не поїхали на своєму автомобілі. Ці місця:
1. Відрізок дороги Батумі-Ахалцихе, а саме частина дороги після Кеди, точніше Кеда - Адигені - погана дорога, тільки позашляховик, після проїзду - ремонт ходової забезпечений.
2. Дорога Верхнє Омало в Тушетії - сюди можна проїхати тільки в літні, не дощові місяці і те на позашляховику
3. Дорога в Ушгулі через Кутаїсі - в Ушгулі необхідно їхати через Поті, тут нормальна асфальтована дорога, а ось через Кутаїсі немає дороги, деякі туристи ризикнули проїхати та розповідали що місцеві жителі дивилися на них як на аборигенів, так як в цих місцях ніхто не їздить на авто, тільки в разі крайньої необхідності
4. Дорога в Местії далі канатної дороги - просто рушайте в піші прогулянки або замовте звідси спеціальний трансфер на машині з дуже високим кліренсом
5. Окуповані території: Абхазія, Південна Осетія
Перетин кордону Грузії можливо тільки за умови оформлення документів для виїзду за кордон і оформлення додаткових страховок.