Головна / Умови

Умови оренди в Україні

Документи і обмеження по водієві

1. Паспорт громадянина або іноземний паспорт, за яким в'їхав іноземець на територію України
2. Посвідчення водія з категорією «В»
3. Стаж водіння - 2 роки, якщо водійське посвідчення змінювалося, то відмітка про стаж водіння (ставиться навпроти категорії «В» або просто в будь-якому місці на водійському посвідченні - у багатьох країнах обов'язково проставляється)
4. Вік водія - не менше 21 року

Замовити, забронювати автомобіль

Якщо ви хочете взяти автомобіль в прокат прямо сьогодні - можна просто приїхати в офіс і взяти машину, для прискорення процедури видачі автомобіля - передзвоніть нам і ми відразу ж почнемо готувати автомобіль для вас.

При завчасному бронюванні, ми ставимо бронювання на клас автомобіля і коробку передач. Ми завжди враховуємо ваші конкретні побажання щодо марки автомобіля, але бронювання відбудеться тільки за класом. Якщо вимога взяти тільки такий автомобіль і тільки такої марки, кольору, номерний знак з певними цифрами - будь ласка звертайтеся день в день, тобто сьогодні на сьогодні.

При попередньому бронюванні можна робити передоплату або не робити. В період високого сезону, завжди краще робити передоплату, для того щоб вам не повідомляли, що автомобілів залишилося обмежена кількість і краще робити передоплату саме сьогодні.

Високий сезон або час, коли автомобілі замовляють найбільше це:

1. травень-вересень
2. Травневі свята 01-12 травня
3. Новорічні канікули 28 грудня - 20 січня
4. Великдень, Трійця, поминальні дні
5. День незалежності України - 24 серпня, День Конституції - 28 червень

Замовити прокат автомобіля можна:

1. Через форму замовлення на сайті
2. По телефону (+38) 067-644-6-555
3. Через електронну пошту info@race.net.ua
4. За допомогою он-лайн чату
5. Скайп race-ukraine
6. Вайбер або ВотсАпп
7. Відвідавши наш офіс

Передоплату за бронювання можна зробити:

1. Готівкою в будь-якому нашому офісі
2. Банківською карткою через сайт
3. Безготівковим перерахуванням на рахунки нашої компанії
4. Поповненням картки ПриватБанку в Україні
5. Переказом грошей за допомогою міжнародних платіжних переказів: Western Union, Money Gram, Золота корона ......
6. Оплатою електронними грошима WebMoney на будь-який наш гаманець

За фактом прийняття замовлення та оплати, клієнтові відправляється ваучер (бланк замовлення), який є гарантією успішного бронювання. При оформленні заявки на сайті без оплати, клієнтові відправляється розрахунок замовлення і саме замовлення (заявка), але це не є ваучером - це просто розрахунок замовлення.

Відмовитися від бронювання, анулювати бронь

Будь-яке бронювання може бути анульоване без втрати грошів передоплати, якщо таке анулювання зроблено не менше ніж за 72 години до початку прокату. Це правило має виключення у випадку, якщо умовами спеціального бронювання чи акції передбачено інше.

В стандартних умовах ми повернемо грошові кошти, якщо ви зробили ануляцію не менше чим за 72 години до початку прокату машини.

Увага! При поверненні передоплати в установлений строк, якщо передоплата підлягає 100% повернення, прокатною компанією не повертаються комісії банку, вартість переказів, збори, податки та подібні платежі, які підлягають сплаті країною перерахування або отримання платежу, банківською установою, іншими підприємствами, установами, організаціями, державними органами, які в силу договірних відносин або законодавства зобов'язані утримати таку суму або утримують її і в випадках повернення платежу не повертають сплату комісій, податків, зборів і т.і.

Як анулювати бронювання

1. Написати нам лист, подзвонити по телефону, через чат, скайп, іншим зручним для вас способом
2. Через особистий кабінет Мій RACE

Бронювання анульовано, якщо оператору прийшла заявка на анулювання та їм внесено в бронювання відповідну зміну.

Робочий час наших офісів

Наші офіси працюю щодня. Автомобіль можна отримати без будь-яких доплат з понеділка по п'ятницю з 08 ранку до 19 години вечора, видача автомобіля можлива 24 години на добу, для чого необхідно попереднє бронювання.

Вартість прокату, ціни на прокат автомобіля без водія і з водієм

Ціни на прокат машини залежать від:

1. Класу автомобіля - чим дорожче автомобілі в класі, тим вище ціна
2. Терміну прокату - чим довше термін прокату, тим дешевше ціна
3. Різних опцій, які може додавати клієнт або прибирати:

a. збільшені страховки
b. Збільшені ліміти пробігу (якщо пробіг лімітований)
c. Доставки і підбори автомобіля
d. Отримання або повернення автомобіля в нічний час, вихідний день або в іншому місті

У розділі автопарк і ціни, на нашому сайті, вказана дійсна ціна на вказаний період прокату. Якщо при замовленні ваша ціна змінилася від зазначеної - зверніть увагу на час і дату отримання або повернення автомобіля, а так само на місце отримання і повернення автомобіля, якщо ви їх зміните - ціна може змінитися.

Ціни, зазначені на сайті включають:

1. Оренду автомобіля на вказаний термін
2. Страховку КАСКО і ОСАГО на період прокату з франшизою в розмірі застави
3. Лімітований пробіг 250 км / добу (для більш тривалих термінів або спец пропозицій може бути змінений)
4. Гума по сезону
5. Вартість сезонної зміни гуми
6. Вартість всього технічного обслуговування автомобіля на період прокату
7. Всі податки і збори
8. Підмінний автомобіль на випадок поломки
9. Асистанс і підтримку 24 години

Валюта платежу, оплата прокату

На сайті вказані ціни в різних валютах, оплату необхідно здійснити в національній валюті України - гривні. Якщо ви проводите оплату карткою через сайт або в офісі, сума автоматично буде конвертова вашим банком.

Курс, за яким перекладається валюта на сайті, може відрізнятися, так як визначається як середній курс банків при купівлі або продажу валюти.

При оплаті карткою або по перерахуванню, сума платежу може відрізнятися, що пов'язано з конвертацією грошей на картці і внутрішніми курсами вашого банку по відношенню до валюти конвертації. Дані подробиці можна уточнити тільки у вашого банку.

Оплатити прокат автомобіля можна:

1. Готівкою
2. Банківської картою
3. Безготівковим розрахунком
4. Електронними грошима WebMoney

Застава за автомобіль

При отриманні автомобіля в оренду, споживачем залишається застава за автомобіль. Застава за автомобіль дорівнює франшизі по страховому випадку. Страхова компанія не покриває збитки на суму франшизи (застави), тобто до розміру суми застави, клієнт несе відповідальність за автомобіль, понад цієї суми, оплата по пошкодженням проводиться страховою компанією.

Якщо ви хочете зменшити відповідальність за страховкою або отримати автомобіль в прокат без застави - скористайтеся додатковою страховкою.

Застава може бути оплачена:

1. Готівкою
2. безготівкові гроші
3. Блокуванням коштів на кредитній картці

Застава повертається відразу ж за фактом повернення автомобіля, а в разі блокування на картці - оформляється розблокування грошей, термін зарахування грошей при розблокуванні залежить від вашого банку, як правило це 1-7 робочих днів з моменту розблокування.

УВАГА! Період зарахування повернутих коштів ви можете дізнатися в вашому банку, а також в платіжній системі до якої належить ваша картка.

Страховка

Абсолютно всі наші автомобілі мають страховку КАСКО та обов'язкове страхування відповідальності перед третіми особами (ОСАЦВ).

КАСКО покриває всі випадки, які можуть настати з автомобілем:

  1. Дорожньо-транспортна пригода, незалежно від вашої провини
  2. Пожежа
  3. Викрадення автомобіля
  4. Пошкодження викликані діями третіх осіб
  5. Напад тварин
  6. Стихійні лиха і заподіяння шкоди автомобілю через погодні умови

Обмеження відповідальності

Всі включені страховки мають ліміт відповідальності. Незважаючи на те, що автомобіль застрахований, ви також несете відповідальність за автомобіль у розмірі вашої застави (франшиза). Страхова компанія оплачує суму збитку за мінусом вашої застави (франшизи).

Якщо сума збитку дорівнює 10 000 доларів США, а Ваша застава 500 доларів США, значить 9 500 доларів сплатить страхова компанія, а ви будете зобов'язані сплатити 500 доларів США (з застави або іншим способом).

Якщо ви не хочете втрачати заставу при події або іншому страховому випадку, скористайтеся додатковою страховкою.

Додаткове страхування

Для того, щоб при настанні страхової події не втрачати заставу або втрачати набагато меншу суму, скористайтеся додатковим страхуванням. Ви можете замовити ці страховки на стадії бронювання на нашому сайті або у менеджера, при отриманні автомобіля.

Ми пропонуємо такі страховки, для зниження вашої відповідальності:

  1. Екстра страховка - страховка така ж як базова, але розмір вашої відповідальності при настанні страхового випадку в 2 рази нижче ніж при базовій страховці. Якщо при базовій страховці розмір відповідальності дорівнює 500 доларів США, то при Екстра страховці = 250 доларів США.
  2. Супер страховка - страховка з нульовим розміром відповідальності, при настанні страхового випадку ви не втратите нічого. Просто оформляйте подію в поліції, ніякої застави з Вас утримано не буде.

Залишилися питання? Пишіть: info@race.net.ua або телефонуйте +380-67-644-6-555 або +995-514-577-555

Страховка не діє

У таких випадках:

1. Алкогольне, наркотичне сп'яніння або використання медичних препаратів, які знижують реакцію
2. Використання автомобіля в спец режимах: таксі, гонки, для перевезення спеціальних вантажів (отрута, легкозаймисті речовини), перевезення в автомобілі тварин, буксирування автомобілем причепів або машин, в гірських або інших особливих місцевостях, де потрібні спеціальні автомобілі або навички водіння, навчальна їзда
3. Втрата ключів, номерних знаків, паспорта на автомобіль
4. Керування автомобілем або довіра керування автомобілем особі без водійського посвідчення або з посвідченням без категорії «В»
5. Приховування або залишення місця події, погоня, вчинення умисного злочину на автомобілі
6. Гідроудар - потрапляння води в двигун автомобіля
7. Прокол, поріз шини, що не викликаний страховою подією
8. Угон автомобіля, якщо ключі і документи не залишилися у водія (тобто, добровільна передача або залишення документів і / або ключів, яке призвело до викрадення)

Ліміт пробігу

Ми пропонуємо базовий ліміт пробігу 250 км / добу, пробіг рахується сумарно, тобто при оренді авто на 10 днів, ваш пробіг складе 2500 км. Якщо ви перевищуєте вказаний ліміт, то просто справляється невелика доплата за кожен кілометр перепробіг, ціна вказана при прорахунку на сайті по кожному автомобілю.

Можна замовити, безлімітний пробіг на автомобілі.

Пропозиція прокату авто на термін 30 і більше днів або за спеціальними тарифами, може мати інші обмеження по пробігу - читайте умови по спец пропозиціями, які ви обираєте.

Територія використання автомобіля

Територія використання автомобіля - Україна. Заборонений виїзд за межі України. Тимчасово обмежено виїзд на прокатному автомобілі в Автономну Республіку Крим, Донецьку та Луганські області України через окупацію і можливість бойових дій.

Паливо

Автомобілі заправлені мінімальною кількістю палива при видачі. Ми не заправляємо повний бак, так як надаємо вам можливість вибирати паливо, яке ви хочете використовувати. Якщо ви хочете повний бак автомобіля - будь ласка, замовляйте цю послугу і оплатіть повий бак заправки автомобіля.

Повернути автомобіль необхідно з тією ж кількістю палива, яке було отримано на момент передачі автомобіля компанією клієнту. Якщо палива не вистачає, проводиться оплата за паливо згідно тарифів заправки. При залишенні надлишку палива, надлишок не компенсується.

Ми рекомендуємо використовувати бензин марки АІ - 95, в дизельних автомобілях - дизельне паливо відповідно до сезону.

У зимовий період часу, для дизельних автомобілів, ми надаємо антигель для палива, щоб у вас не виникало проблем з запуском двигуна в сильні морози.

Договір прокату автомобіля

При отриманні автомобіля, обов'язково видається договір прокату, акт прийому-передачі автомобіля, де вказуються всі пошкодження і зауваження. Можна зробити фото або відео зйомку стану автомобіля, для вашої більшої впевненості.

Умови, зазначені тут, повністю відображені в договорі прокату автомобіля.

Продовження прокату автомобіля, дострокове повернення

Якщо ви хочете продовжити прокат автомобіля, то краще звернутися до менеджера за 24 години до моменту продовження. Якщо є можливість продовження прокату, вам нададуть додаткову угоду про новий термін прокату. Вартість продовження прокату так само залежить від терміну прокату, якщо ви орендували автомобіль на місяць, а продовжуєте автомобіль на 5 діб, буде задіяний тариф 5 діб, а не 30 днів.

У разі відсутності можливості продовження вашого автомобіля, вам запропонують альтернативу.

Ви можете повернути автомобіль достроково, при цьому вартість прокату буде перерахована згідно з вашою реальною кількості днів прокату і застосований відповідний тарифний план, а сума, що підлягає поверненню буде повернута за мінусом 30%. Наприклад, ви брали автомобіль на 30 днів, але повернули його через 10 днів, то сума до повернення буде порахована, як:

Сума до повернення = 30 днів * тариф прокату 30 днів - 10 днів * тариф 10 днів + вартість замовлених і виконаних додаткових послуг-30%

Подія, що робити

У разі події або будь-якого пошкодження автомобіля:

1. Не з'їжджайте з місця події
2. Зателефонуйте нам і в поліцію
3. Дочекайтеся приїзду патруля, який оформить подію
4. Дочекайтеся представника страхової компанії

Не варто з'їжджати з місця події ні за яких обставин.

Цілюще Лемурійське рожево озеро
Цілющі властивості Лемурійського озера відомі багатьом, туристи приїжджають сюди у надії позбавитися від проблем зі здоров’ям
Більше
Найбільш дивна будівля – перевернутий будинок
Перевернутий з ніг на голову дім, а також меблі у ньому приголомшують кожного проїжджаючого туристу, в особливості у контрасті зі звичайними сусідніми будинками
Більше

© 2020 - RACE