Зв'язатися з нами

Відвідайте Білокриницю (білий колодязь)

замок білокриницяВзявши автомобіль на прокат, вирушайте в Тернопільській області, а там, в свою чергу, обов'язково відвідайте Білокриниці, що 5 км від Кременця.

У Білокриницях відвідайте замок, який є пам'яткою архітектури 16 століття і пройшов велику історію аж до повного руйнування. Також в Білокриницях варто відвідати церкву Іоанна Богослова, яка також є пам'ятником архітектури і побудована в 1890 році.

Взявши автомобіль на прокат і діставшись до Тернополя, вам необхідно буде пройти шлях в 75 км від Тернополя до Білокриниць в сторону Дубно.

Село в 5 км від Кременця убік Дубно. Вперше Білокриниця згадується у 1438 року в грамоті князя Свидригайла. Належала Б. Білокриницької, потім тривалий час їй володіли князі Збаразькі, які побудували в селі замок. У 1605 р його знищили татари. Пізніше Білокриниця стала резиденцією князя К. Вишневецького. У 1705 році тут побував гетьман І. Мазепа. У 1725 р село перейшло у власність князів Радзивіллів. У XIX ст. А. Чосновскій на руїнах замку почав будувати новий палац в стилі неоготики. У 1866 р Білокриниця придбав таємний радник, граф А. Воронін, продовживши будівництво палацу. За його заповітом в 1892 під палаці була відкрита сільськогосподарська школа (нині - лісотехнічний технікум). У дороги також можна бачити церква Іоанна Богослова (1890 г.)