Головна top_border top_border FAQ top_border Лізинг top_border Вакансії   Language:  Ru | En | Ua
 
 
WhatsApp   Viber
+38 (067) 644-6-555
+38 (067) 522-6-555
 
 

Музика: CD-програвач, MP3 програвач, AUX-вхід.

Обсяг багажника: 285 л - 1 валіза або 2 сумки.

Peugeot 208 входить до п'ятірки найпопулярніших автомобілів в Європі. Модель представлена трициліндровим мотором потужністю 1.2 літра і 5-ступінчастим «роботом». Компактний міський автомобіль, легко маневрує, легкий для паркування, економічний, з нормальним кліренсом. Такий авто вибирають в основному для щоденного пересування по місту.

Середня витрата по комп'ютеру в міському циклі - 6.2 літра, по трасі - 5.5 літрів. У місті, двигуна з об'ємом 1.2 літра цілком достатньо. Дорогу авто тримає впевнено, в поворотах на швидкості поводиться без нарікань, ходова трохи жорсткувата, дуже зручне маленьке кермо.

В 208й моделі є зручний дисплей для учнів. Є спеціальна функція: показує яку швидкість треба включати.

Нова система мультимедіа Пежо 208 вміщує 7-дюймовий сенсорний екран на передній панелі. Є Bluetooth і роз'єм USB. Синхронізувавши авто зі смартфоном, зображення з екрану телефону можна побачити на дисплеї авто.

 
 
Інші новини
 

 Блог 

 
Інші статті

Новий сайт для наших клієнтів

Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше

Оренда додаткового обладнання

Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше
 


 
Головна Мій RACE FAQ Карта сайту