Музика: CD-програвач, MP3 програвач, AUX-вхід.

Обсяг багажника: 285 л - 1 валіза або 2 сумки.

Peugeot 208 входить до п'ятірки найпопулярніших автомобілів в Європі. Модель представлена трициліндровим мотором потужністю 1.2 літра і 5-ступінчастим «роботом». Компактний міський автомобіль, легко маневрує, легкий для паркування, економічний, з нормальним кліренсом. Такий авто вибирають в основному для щоденного пересування по місту.

Середня витрата по комп'ютеру в міському циклі - 6.2 літра, по трасі - 5.5 літрів. У місті, двигуна з об'ємом 1.2 літра цілком достатньо. Дорогу авто тримає впевнено, в поворотах на швидкості поводиться без нарікань, ходова трохи жорсткувата, дуже зручне маленьке кермо.

В 208й моделі є зручний дисплей для учнів. Є спеціальна функція: показує яку швидкість треба включати.

Нова система мультимедіа Пежо 208 вміщує 7-дюймовий сенсорний екран на передній панелі. Є Bluetooth і роз'єм USB. Синхронізувавши авто зі смартфоном, зображення з екрану телефону можна побачити на дисплеї авто.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE