Головна / Автопарк / Фольксваген Поло Седан

Оренда Volkswagen Polo Sedan 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1600 см3
Витрати палива: 5.7 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 460 л
Volkswagen Polo Sedan

Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 460 л - 1 валіза і 2-3 сумки.

Polo Sedan з двигуном 1.6 - один з найпривабливіших і солідних моделей сегменту економ. Він лаконічний і стильний. Поло виглядає дорожче інших представників класу. З моменту появи в Україні, Polo Sedan став одним з лідерів в сегменті бюджетних седанів. Поло відрізняється містким і комфортним салоном.

Бензиновий двигун з об'ємом 1,6 дозволяє досить швидко розігнатися і має хорошу маневреність, має 5ти ступенчатую коробку передач. У коробці всі перемикання організовані чітко.

Двигун показав відмінну паливну економічність - витрата 7,5 літрів бензину на 100 км в місті. Також приємні відчуття залишає про себе підвіска - комфортна і тиха.

Даний автомобіль має кондиціонер, електросклопідйомники для кожного скла, ручне регулювання дзеркал, датчик парковки, 14 дюймові колісні диски, задній ряд сидінь радує достатньою кількістю місця для ніг. Укомплектований CD-програвачем та радіо.

Якщо вам буде мало обсягу багажника, а він немаленький - 460 л, можна скласти задній диван і збільшити обсяг багажника для перевезення вантажу.

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Оренда додаткового обладнання
Якщо ви вирішили скористатися послугами в нашій компанії, зверніть увагу на додаткове обладнання, яке ви можете замовити.
Більше

© 2017 - RACE