RACE
Зв'язатися з нами
menu

Volkswagen Polo Sedan огляд

Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 460 л - 1 валіза і 2-3 сумки.

Polo Sedan з двигуном 1.6 - один з найпривабливіших і солідних моделей сегменту економ. Він лаконічний і стильний. Поло виглядає дорожче інших представників класу. З моменту появи в Україні, Polo Sedan став одним з лідерів в сегменті бюджетних седанів. Поло відрізняється містким і комфортним салоном.

Бензиновий двигун з об'ємом 1,6 дозволяє досить швидко розігнатися і має хорошу маневреність, має 5ти ступенчатую коробку передач. У коробці всі перемикання організовані чітко.

Двигун показав відмінну паливну економічність - витрата 7,5 літрів бензину на 100 км в місті. Також приємні відчуття залишає про себе підвіска - комфортна і тиха.

Даний автомобіль має кондиціонер, електросклопідйомники для кожного скла, ручне регулювання дзеркал, датчик парковки, 14 дюймові колісні диски, задній ряд сидінь радує достатньою кількістю місця для ніг. Укомплектований CD-програвачем та радіо.

Якщо вам буде мало обсягу багажника, а він немаленький - 460 л, можна скласти задній диван і збільшити обсяг багажника для перевезення вантажу.

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна