RACE
Зв'язатися з нами
menu

Про компанiю

Компанія Race працює на ринку прокату автомобілів з 2016 року. Офіси та представники компанії розташовані в більшості міст України. До складу компанії входять підрозділи бронювання, виконання замовлень, технічного обслуговування і багато іншого. Компанія вибрала кращі страховки для клієнтів і готова забезпечити Вас автомобілем 24 години на добу, 365 днів у тиждень.

 

Недорогий прокат автомобілів в Україні

У світі існують мільйони компаній по прокату автомобілів. Щоб ви не загубилися в цьому морі пропозицій, є більш дешевий варіант - Race. З нами ви можете порівняти прокат автомобілів за кілька секунд, щоб знайти найкращі пропозиції для відпочинку або відрядження. Якщо ви шукаєте дешевий прокат автомобілів, наприклад, в Києві, то вам саме сюди. З нами ви знайдете кращий автомобіль для наступної поїздки по Україні. Ви також можете орендувати позашляховики, щоб ніщо не заважало вашому пересуванню.

Наші пропозиції по оренді автомобілів упорядковано за ціною, використовуючи пошукові критерії. Ви також знайдете всі важливі деталі, що чітко і прозоро відображаються, від типу транспортного засобу до страхування. Якщо ви знайшли оптимальний автомобіль напрокат, ви можете легко і швидко завершити бронювання за допомогою нашої форми бронювання.

Довгострокові відносини з приватними і комерційними клієнтами - це вираз якості і задоволеності клієнтів, на яких стоїть компанія з прокату автомобілів Race.

Прокат автомобілів також завжди є предметом особистої впевненості. Компанія Race завжди стежить за тим, щоб ви залишилися задоволені своїм автомобілем і з задоволенням провели час. Ви можете довіряти нам в тому, що транспортні засоби завжди є найсучаснішими для оренди. Наша дружна команда прокату автомобілів чекає вас. Як ваша особиста і заслуговує довіри компанія з прокату автомобілів, ми пропонуємо вам свій сервіс.

 

Оренда авто в Києві без застави

Ми пропонуємо послуги прокату автомобілів без застави. Якщо ви обмежені в засобах або просто не хочете ризикувати і мати велику відповідальність, ми розробили і запропонували прокат автомобіля без застави.

Для того щоб розрахувати вартість оренди без використання застави або з використанням зменшеної застави, ви можете скористатися формою бронювання і вказавши автомобіль і дати прокату, а так само місця отримання і повернення автомобіля, в деталях, ви зможете вибрати варіант використання машини без застави.

Обов'язковою умовою використання автомобіля зі зменшеною заставою або без застави взагалі є наявність кредитної карти.

 

Трансфер автомобіля

 

Компанія Race надає своїм клієнтам послугу трансферу.

 

У вартість трансферу закладена вартість автомобіля, мийки, послуги водія, паливо, безлімітне очікування.

 

 

Можемо Вас запевнити, що ми виконуємо трансфер дійсно на світовому рівні або при неможливості виконання відразу ж відмовляємося від замовлення, але ніколи не будемо включати клієнту лічильник.

Трансфер це завжди одна жорстка ціна. В ціну входить безлімітне очікування, не має значення, на добу запізнився рейс або на рік, водій буде його чекати і при цьому вартість оплати не зміниться. Єдиною умовою є прибуття клієнта саме тим рейсом, а не іншим, тобто в трансфер не можна включити: я запізнився на рейс і буду через день. Ми зустрічаємо вказаний рейс і в разі вашої затримки в літаку, на митниці, при пошуку речей - ми обов'язково дочекаємося вас, але якщо ви самостійно запізнилися на літак, то вибачте - тут пряма Ваша вина.

Тому трансфер у нас - це одна ціна за весь комплекс послуг: автомобіль, паливо, водій, мийка автомобіля, безлімітне очікування.

Вартість трансферу залежить від класу автомобіля і місця подачі.

Якщо є необхідність в певному дрес-коді водія повідомте нам заздалегідь.

Ми готові надати Вам будь-які додаткові послуги необхідні для трансферу і пересування. Не тільки перевезення, але і охоронці, автомобілі супроводу і т.п.

 

Оренда авто в аеропорту Бориспіль і Жуляни

 

Ви не зобов'язані їхати до нас в офіс, щоб отримати свою машину. Досить при бронюванні вказати місце видачі авто аеропорт Бориспіль або Жуляни і наша компанія з радістю надасть вам автомобіль туди, де ви маєте потребу в ньому.

 

Оренда авто в регіонах України і Грузії

 

Ви можете орендувати машину з Race в таких регіонах України, як Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль та Харків. Також, можливий прокат авто в Грузії, в таких містах, як Тбілісі, Батумі та Кутаїсі.

Для оренди авто вам повинен виповнитися 21 рік і стаж водіння повинен бути від двох років.

У прокат авто включені страховки КАСКО і ОСАГО. Також вам надається пробіг в 250 кілометрів на добу, які враховуються сумарно за весь період прокату. Вам видаються шини по сезону і надається технічна підтримка 24/7.

Що від вас вимагається - це повернути машину чистою (мийка не входить у вартість прокату) і вчасно (за запізнення доведеться оплачувати наступну добу прокату).

Ви не обмежені в поїздці, для користування доступна вся територія України, за винятком Донецької і Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна