Відвідайте Білокриницю (білий колодязь)

замок білокриницяВзявши автомобіль на прокат, вирушайте в Тернопільській області, а там, в свою чергу, обов'язково відвідайте Білокриниці, що 5 км від Кременця.

У Білокриницях відвідайте замок, який є пам'яткою архітектури 16 століття і пройшов велику історію аж до повного руйнування. Також в Білокриницях варто відвідати церкву Іоанна Богослова, яка також є пам'ятником архітектури і побудована в 1890 році.

Взявши автомобіль на прокат і діставшись до Тернополя, вам необхідно буде пройти шлях в 75 км від Тернополя до Білокриниць в сторону Дубно.

Село в 5 км від Кременця убік Дубно. Вперше Білокриниця згадується у 1438 року в грамоті князя Свидригайла. Належала Б. Білокриницької, потім тривалий час їй володіли князі Збаразькі, які побудували в селі замок. У 1605 р його знищили татари. Пізніше Білокриниця стала резиденцією князя К. Вишневецького. У 1705 році тут побував гетьман І. Мазепа. У 1725 р село перейшло у власність князів Радзивіллів. У XIX ст. А. Чосновскій на руїнах замку почав будувати новий палац в стилі неоготики. У 1866 р Білокриниця придбав таємний радник, граф А. Воронін, продовживши будівництво палацу. За його заповітом в 1892 під палаці була відкрита сільськогосподарська школа (нині - лісотехнічний технікум). У дороги також можна бачити церква Іоанна Богослова (1890 г.)

Новий сайт для наших клієнтів
Завітайте на новий сайт за допомогою нового дизайну ми вирішили всі питання стосовно оновлення нашого сайту, он-лайн оплата
Більше
Використовуємо круїз контроль при керуванні
У більшості сучасних автомобілів, що не ущемлені комплектацією, спостерігається наявність функцій круїз-контролю. Круїз контроль це невеликий автопілот у вашій машині, який полегшує поїздки на далекі відстані і допомагає в русі на трасі або в межах міста, де немає потреби в постійному наборі або скиданні швидкості.
Більше

© 2017 - RACE