Музика: CD-програвач, радіо.

Обсяг багажника: 506 л - 2 валізи і 1 сумка.

Citroеn C-Elysеe - седан класу «С» з переднім приводом зі зручною і практичною роботизованою автоматичною коробкою передач. Пасажири повинні гідно оцінити великий запас місця і вражаючий комфорт на задніх сидіннях. Велика ширина салону і запас простору для ніг задніх пасажирів забезпечують високу ступінь комфорту. Наприклад, між ногами заднього пасажира і спинкою переднього сидіння залишається місце до 12 см. По правді, просторий сімейний автомобіль.

Просторий салон ніяк не обмежує розмір багажника. Маючи багажний відсік 506 літрів, C-Elysеe є одним з найбільших в своїй категорії. Ці відмінні риси роблять авто ідеальним для будь-якої сім'ї.

Автомобіль оснащений кондиціонером, датчиком парковки, круїз-контролем, парк-тронік, мультимедійним комплексом з USB і підтримкою МР3 і підтримкою Bluetooth, "хендс-фрі", а також комплексною системою безпеки.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE