Економіка прокату

экономия проката

Що таке прокат автомобілів, для чого він потрібен і чи вигідно це людині, яка бере автомобіль на прокат.Прокатом автомобілів користується все більше і більше людей у всьому світі. У всьому світі прокат визнаний і є одним із затребуваних засобів пересування.

Які плюси можна отримати беручи автомобіль в прокат:

1. ви господар вашого часу. Вам треба пересуватися або перебувати на одному місці - ви вільні робити все що хочете, ваш вірний кінь завжди поруч чекаючи вас або переміщаючи вас в потрібну вам точку. Для порівняння можна взяти таксі, але за простій таксі ви будете платити і за переміщення теж, як варіант можна викликати таксі коли вам необхідний автомобіль для пересування, але склавши час очікування, вартість виклику автомобіля, оплату простоїв, безсумнівна перевага буде перед прокатним автомобілем.

2. ви завжди переміщується в автомобілі з тим, ким хочете. Взявши автомобіль на прокат ви пересуваєтеся самостійно, зі своїми знайомими, зі своїм водієм, стиль водіння якого Вам дуже подобатися - при цьому в автомобілі відсутні сторонні люди - водій таксі, при якому ви не можете поспілкуватися з ким-небудь по телефону, поспілкуватися зі своїм діловим партнером, другом, щоб не поширювати інформацію для зайвих вух. З цього випливає третя вигода

3. безпеку інформаційного спілкування - перебуваєте в автомобілі самостійно або з тими людьми з якими ви дійсно хочете спілкуватися.

4. немає необхідності оплачувати простій автомобіля, очікування Вас в автомобілі, проживання та харчування водія якщо Ви пересуваєтеся за містом.

5. немає додаткових оплат за пересування в надурочний час, пересування не по місту, а по трасі і т. Д.

6. автомобіль завжди чистий і вимитий, ви перший клієнт, а не 10 пасажир цього автомобіля за день

7. можливість отримання автомобіля класом для курців або некурящих, в зв'язку з чим Ви не обтяжені необхідністю суспільства водія курця або навпаки Вам не завдасть незручностей людина не бажає палити якщо Ви курець.

8. безпеку пересування - Ви ніколи не сядете в автомобіль з незнайомим водієм (тим більше він може виявитися наркоманом), Вам не потрібно прибувати в компанії водія бажаючого навантажити Вас своїми проблемами і отримати з Вас два лічильника.

9. відсутність розпізнавальних знаків на автомобілі (шашечки, спеціальні номерні знаки) - автомобіль не чим не відрізнити від іншої. Ви сміливо можете сказати Вашим друзям або партнерам, що це Ваш автомобіль.

10. вибір класу автомобіля. Треба заощадити гроші - немає проблем - дешевий варіант. Треба показати клас перед діловими партнерами - супер автомобіль для ділової людини обладнаний DVD, кліматом і т. і.

11. у Вас відсутні турботи щодо проходження технічного огляду і проведення чергового ТО автомобіля на СТО

12. заміна автомобіля в разі поломки на такий же або аналогічного класу автомобіль

13. відсутність проблем зі страховкою - необхідністю придбання, вибору компанії

14. економія грошей при відсутності необхідності в наявності автомобіля постійно. У вас є службовий автомобіль, а на Вашому автомобілі ви пересуваєтеся тільки в свята або під час відпочинку - найкращий варіант це прокат автомобіля.

Найбільш романтичне місце в Україні
Тунель любові в Україні – найбільш романтичне місце, створене природою та людиною разом. Вітки дерев сформувались як тунель довкола залізничної дороги
Більше
Загадкові місця в Україні
Місця в Україні, історія котрих покрита таємницями, вони не були до кінця вивчені, а також неможливо точно сказати, з якою метою деякі з них були створені
Більше

© 2019 - RACE