Музика: CD-програвач, MР3, радіо.

Обсяг багажника: 435 л (60х40) - 2 валізи і 1 сумка

Nissan Almera - передньопривідний седан C-класу.

Важливою особливістю цього автомобіля є те, що автомобіль орієнтований на потреби людей, які проживають і експлуатують авто в Росії та Україні. Ми говоримо про можливості роботи і запуску двигуна в холодний період, а також про особливі налаштунків підвіски і гідропідсилювача керма для їзди по різним типам не ідеального дорожнього полотна.

Багажник в Nissan Almera не малий і його об'єм 500 літрів (приблизно 60 см на 40 см). Але на жаль, мінуси його відомі більшості - невелика висота і досить вузький проріз для завантаження речей, в який може поміститися 2 великі валізи і 1 велика сумка. Комфортно себе будуть відчувати 3 пасажири і водій в цьому авто, хоча заявлена кількість посадочних місць - п'ять. Зате були враховані дрібні деталі, які додають зручність використання - кришка багажного відділення має зручну ручку для його закривання.

Це економічний автомобіль японської якості в сегменті економ, в корейськії збірці. В автомобілі присутній CD-програвач, MР3 і радіо.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE