RACE
Зв'язатися з нами
menu

Renault Sandero Stepway огляд

Музика: бортовий комп'ютер, аудіосистема CD-MP3, 4 динаміка, Bluetooth, USB, AUX, hands-free, підрульовий джойстик.

Обсяг багажника: 320 л - 2 валізи або 3 сумки.

Renault Sandero Stepway - компактний «псевдо позашляховик», побудований на платформі хетчбека Сандеро і седана Логана. У Степвей короткий салон, ззаду зручно буде двом пасажирам. До переваг можна віднести високу підвіску і зручну посадку, економічність в ряду паркетників. Заявлені витрати бензину по місту - 9,8 л, по трасі - 5,8 л, в змішаному циклі - 7,2 л. Автомобіль повністю адаптований під особливості українських доріг.

Степвей зручний для поїздки на природу, на дачу, по місту. Авто зручно в парковці, можна паркуватися, заскакуючи навіть на бордюр.

Екстер'єр у авто сучасний як зовні, так і всередині. Можна виділити стильну оптику, решітку радіатора, бампера. Зовнішній вигляд моделі втратив бюджетность, хоча глобальних змін в дизайн не було внесено. Просто дизайнери згладили деякі лінії, що ріжуть око, наприклад, позбавили модель дешевого пластику та неприємного відтінку. Тепер все виглядає лаконічно, матеріали приємні на дотик.

Було розроблено нове кермо, в центральній консолі - кольоровий монітор системи мультимедіа. Приладова дошка виглядає на порядок яскравіше, прилади читаються добре і чітко. Оббивка сидінь також змінилася, самі сидіння набагато зручніше, хоча бічної підтримки не вистачає і сьогодні.

Задні сидіння складаються, збільшуючи вантажний простір. Багажне відділення в обсягах становить 320 літрів, але якщо повністю скласти задні сидіння, тоді обсяг збільшується до 1200 літрів. Місткість багажника дуже велика.

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна