RACE
Зв'язатися з нами
menu

Skoda Fabia огляд

Музика: магнітола з MP3, вхід AUX.

Обсяг багажника: 320 л - 1 валізу або 2-3 сумки.

Skoda Fabia входить в список хетчбеків в Україні, що найбільш часто продаються і міцно займає нішу недорогих, маневрених надійних і комфортабельних авто, що ідеально підходять для великих міст. Двигун 1.2 витрачає палива 6-6.5 літра на 100 км при їзді по місту. Автомобіль має вдале співвідношення двигуна і коробки, ідеальний для переміщень по місту - швидко рушає з місця, зручно маневрувати в потоці машин.

Машина має легке кермо в управлінні, легка педаль зчеплення, дуже легке і чітке перемикання передач, педаль гальма натискається легко. Все зручно, все в межах знаходження руки / ноги водія. Прилади добре читаються, підсвічування не дратує, дизайн має скромний і бюджетний вид. Людина середньої комплекції буде почувати себе комфортно в салоні, для людини з більш значними габаритами доведеться тільки налаштувати становище керма і сидіння, що не завадить зручності управління. Машина оснащена сучасною системою для прослуховування музики - магнітолою з MP3.

Skoda Fabia має об'ємний, для свого класу, салон, перевірену ергономіку, хорошу поведінку на трасі, надійність, має порівняльну дешевизну обслуговування і ремонту.

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна