Головна / Автопарк / Шкода Фабіа

Оренда Skoda Fabia 


Технічні характеристики / комплектація
Двигун: 1200 см3
Витрати палива: 5.5 л/100км
Тип палива: бензин
Тип коробки передач: Механічна
Кондиціонер: є
Кількість місць: 5
Тип приводу: передній привід
Музика: CD и радіо
Об'єм багажника: 320 л
Skoda Fabia

Музика: магнітола з MP3, вхід AUX.

Обсяг багажника: 320 л - 1 валізу або 2-3 сумки.

Skoda Fabia входить в список хетчбеків в Україні, що найбільш часто продаються і міцно займає нішу недорогих, маневрених надійних і комфортабельних авто, що ідеально підходять для великих міст. Двигун 1.2 витрачає палива 6-6.5 літра на 100 км при їзді по місту. Автомобіль має вдале співвідношення двигуна і коробки, ідеальний для переміщень по місту - швидко рушає з місця, зручно маневрувати в потоці машин.

Машина має легке кермо в управлінні, легка педаль зчеплення, дуже легке і чітке перемикання передач, педаль гальма натискається легко. Все зручно, все в межах знаходження руки / ноги водія. Прилади добре читаються, підсвічування не дратує, дизайн має скромний і бюджетний вид. Людина середньої комплекції буде почувати себе комфортно в салоні, для людини з більш значними габаритами доведеться тільки налаштувати становище керма і сидіння, що не завадить зручності управління. Машина оснащена сучасною системою для прослуховування музики - магнітолою з MP3.

Skoda Fabia має об'ємний, для свого класу, салон, перевірену ергономіку, хорошу поведінку на трасі, надійність, має порівняльну дешевизну обслуговування і ремонту.

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE