Logo race.net.ua
Зв'язатися з нами

RACE пропонує Вам приєднатися до клубу наших постійних клієнтів. Якщо ви постійно користуєтеся послугами прокату автомобілів або у Вас в певні періоди часу настає така необхідність, для Вас буде вигідно залишатися з нами довгий час. Тільки шляхом довгострокового співробітництва і роботи з нами ви отримуєте бонуси і знижки різного рівня від нас і наших партнерів. Не забувайте, що зателефонувавши нашим операторам і представившись, ви будете мати набагато більше бонусів і знижок, якщо ви вже неодноразово брали автомобіль в нашій компанії.

Клієнти Rent A Car Enterprise, RACE, можуть розраховувати не тільки на наші бонуси і знижки, але також і знижки у наших партнерів. Нашим постійним клієнтам ми пропонуємо найкращі автомобілі на вибір, кращі ціни, можливість вибору автомобіля і підбору оптимальної ціни з огляду на різні програми і знижки. Наші співробітники орієнтовані на надання Вам всеосяжної допомоги і надання великих вигод і преференцій тим більше як для постійних клієнтів.

 Програми лояльності Rent A Car Enterprise дозволять вам отримати автомобілі за найкращими цінами в більш ніж 90 країн світу. Наша світова мережа з прокату автомобілів пропонує вам найвигідніші ціни на оренду авто більш ніж в 500 містах по всьому світу.

Нашим постійним клієнтам ми завжди раді запропонувати:

  1. Знижку від ціни в прайсі
  2. Безкоштовні доставки і підбір автомобілів
  3. Зменшення застави для прокату автомобілів
  4. Значне зниження вартості на додаткові послуги
  5. Знижки великих розмірів при довгостроковому прокаті автомобіля
  6. Автомобілі на вибір
  7. Додаткове страхове покриття за рахунок компанії

Отримуйте автомобілі в прокат у нас і залишайтеся з нами.

Ви цього варті!
RACE

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна