Трансфер

Торгова марка Rent A Car Enterprise надає своїм клієнтам послугу трансферу.
Трасфер - доставка пасажирів з одного місця в інше. Використовується для зустрічі гостей в аеропорту, з / д вокзалах.

Трансфер - це послуга з жорсткою оплатою, тобто у вартість трансферу закладена вартість автомобіля, мийки, послуги водія, паливо, безлімітне очікування.
Наша компанія напевно єдина в Україні, хто розуміє суть пропонованої послуги. Ви можете зустріти безліч пропозицій по трансферах від різних компаній, але найнеприємніше з'являється тоді, коли ви починаєте спілкуватися з ними ближче.

Будь-який перевізник розуміє трансфер так: приїхав в аеропорт, забрав людей і відвіз в готель. При цьому перевізники беруть за цю послугу 350 - 400 грн. На питання про те, якщо ми затрималися з багажем, затримався літак, затрималися на митниці, Вам дадуть відповідь дуже просто - плати простій, навіть якщо водій з моменту приїзду простояв 1 годину і витратив 40 хвилин на Вашу доставку в готель. Ніхто з перевізників не говорить про те, що в 400 грн. закладено вже 3 години роботи. Якщо закладено 3 години, а Вас чекали 1 годину і 40 хвилин ви їхали, то це не більше 2-х годин, чому ж тоді вони просять доплати за 1 годину простою. Це питання турбує і нас. До речі саме з цієї причини ми не можемо спрацюватися ні з одним перевізником, тому що для нас інтереси клієнта є ПЕРШОЧЕРГОВИМИ, а для 99% перевізників - нажива.

Що ж таке трансфер, як його треба виконувати ????
Можемо Вас запевнити, що ми виконуємо трансфер дійсно на світовому рівні або при неможливості виконання відразу ж відмовляємося від замовлення, але ніколи не будемо включати клієнту лічильник.
Трансфер це завжди одна жорстка ціна. В ціну входить безлімітне очікування, не має значення, на добу запізнився рейс або на рік, водій буде його чекати і при цьому вартість оплати не зміниться. Єдиною умовою є приліт клієнта саме тим рейсом, а не іншим, тобто в трансфер можна включити: я запізнився на рейс і буду через день. Ми зустрічаємо вказаний рейс і в разі вашої затримки в літаку, на митниці, при пошуку речей - МИ БУДЕМО ВАС ЧЕКАТИ, але якщо ви самостійно запізнилися на літак, то вибачте - тут пряма Ваша вина.
Тому трансфер у нас - це одна ціна за весь комплекс послуг: автомобіль, паливо, водій, мийка автомобіля, безлімітне очікування.
Вартість трансферу залежить від класу автомобіля і місця подачі. Якщо вас зацікавила послуга і ви хочете дізнатися вартість, зверніться до наших операторів.
Якщо є необхідність в певному дрес-коді водія повідомте нам заздалегідь.
Ми готові надати Вам будь-які додаткові послуги необхідні для трансферу та пересування. Не тільки перевезення, але і охоронці, автомобілі супроводу, тощо.

Наші контакти (+38) 067-644-6-555

Легенда про Будинок з Химерами
Сказання та повір’я про Дом з Химерами та інші цікаві подробиці про цю будівлю ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю
Більше
Національний заповідник «Хортиця»
Усе про головне надбання Запоріжжя – національний заповідник «Хортиця», дізнайтеся більше про те, чому цей заповідник такий популярний, перейдіть за посиланням
Більше

© 2020 - RACE